Empatiq İletişim Teknolojileri Kedacom’un Türkiye Distribütörü Oldu

0
17

Video konferans sistemleri konusunda dünyanın önde gelen markalarından Kedacom, Empatiq İletişim Teknolojileri ile distribütörlük anlaşması imzaladı.run_Gorseli_2 

Telekomünikasyon sektörünün öncü firmalarından Empatiq İletişim Teknolojileri, 2 Ocak 2014 tarihinde, video konferans sistemleri üreticisi olan Kedacom ile distribütörlük anlaşması imzaladı.

İmzalanan anlaşma kapsamında, Kedacom ürünlerinin Türkiye’deki satış ve satış sonrası operasyonlarını Empatiq İletişim Teknolojileri sürdürecek.

Küçük ve orta büyüklükteki toplantı odaları için ideal video konferans çözümleri sunan Kedacom’un, full HD kalitesine ve yüksek kamera teknolojisine sahip video konferans ürünleri, Empatiq İletişim Teknolojileri’nin güçlü kanal ağı ile kurumlara ulaştırılacak.

run_Gorseli

Kurumların, son yıllarda, video konferans çözümlerinin kendilerine sunduğu avantajların daha fazla bilincinde olduğunu belirten Empatiq Genel Müdürü Aykut Sağlam, Kedacom ürünlerinin yüksek fiyat kalite performansını vurgulayarak sözlerine şöyle devam etti:

“2013 yılı itibarıyla uluslararası pazarlara açılan Kedacom markası, tüm dünyada, ordu ve emniyet teşkilatları başta olmak üzere, çok büyük hacimli projelere imza attı. 2012 yılında 300 milyon USD ciroya ulaşan Kedacom, birkaç yıl içerisinde dünya lideri olmaya aday üreticilerden bir tanesi. Küresel anlamda çok önemli referanslara sahip ve teknolojisine güvendiğimiz bir marka. Kedacom ürünleri ile kısa bir zaman içerisinde Türkiye’de de yüksek hacimli projelere imza atacağımıza ve önemli referanslar kazanacağımıza inanıyoruz. Kedacom, Çin Ordusu gibi aşırı güvenlik ve devamlılık gerektiren bir referansa sahip olduğu için, bu ürün, üstün teknolojisi ve yenilikçi özellikleri konusunda dason derece iddialı . Yakın bir zamanda, Kedacom markasına ait, farklı bölgelerdeki kişilerin interaktif olarak kendi aralarında her türlü doküman ve medya dosyalarını paylaşarak birlikte çalışabilecekleri bir Data Collaboration çözümümüz de sunulacak. Tüm bunlar piyasanın en yüksek fiyat/performans oranı ile sunulacağından kurum ve kuruluşların büyük ilgisini çekeceğine eminiz .