IPHaber

Telekom


'Ekşi' festival

Haziran 10, 2011 by admin in Telekom with 0 Comments

1999 yılında Sedat Kapanoğlu tarafından kurulan ve adını Portishead’in ‘Sour Times’ şarkısından alan “sourtimes.org” sitesinin bir parçası olarak yayın hayatına başlayan “kutsal bilgi kaynağı” 12. yaş gününün ardından yine kullanıcılarını bir araya getirecek bir etkinliğe imza atıyor.

Şubat’taki yaş günü kutlamalarında yaşanan organizasyon bozuklukları ve aşırı katılım nedeniyle Hilton’a sığamayan sözlükçüler bu kez 25 Haziran’da Park Orman’da buluşuyor.

Öğlen 12’den gece 12’ye kadar sürecek festivalde MFÖ ve Multitap sahne alırken Archieve da Collective DJ Show’la katılımcıları coşturacak. Organizasyon sözlük yazarları ve artı birleri için ücretsiz olacak.

Barkodlu bilet sistemi sayesinde biletlerini festivale gelmeden çıktı olarak alabilecek davetliler bu kez kuyruk bekleme sorunu yaşamaktan da kurtulacaklar.

Festival line-up’ı ise şu şekilde gerçekleşecek:

Ana sahne

MFÖ

Archive – Collective DJ show

Multitap

Alternatif sahne

The Revolters

Post

Yusuf Uğurer

Lemur

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Şimşek: Google'i ayağımıza getirdik

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in SDN ile söyleşisinde  Maliye Bakanlığı'nın en büyük projelerinden biri olan vergi borçlarının yeniden yapılandırılması kapsamında internet devlerinin ülkemize...

Kapat