IPHaber

Genel


Ekin Technology Dünyanın İlk ve Tek “Akıllı Devriye”Si ile Amerika’yı Fethetti !

Kasım 6, 2015 by admin in Genel with 0 Comments

Dünyanın ilk ve tek akıllı devriyesi ekin Patrol’ü geliştirerek uygulama gösterimi ile Amerika’yı uçtan uca dolaşan ekin Technology, Amerika’da ilk temsilcilik anlaşmasına imza attı.

24-27 Ekim tarihlerinde Uluslararası Polis Şefleri Birliği tarafından Chicago’da düzenlenen ve Amerika Başkanı Barrack Obama’nın da katıldığı IACP Fuarı’na katılan ekin Technology polislerin ilgi odağı oldu.

Akıllı kent ve trafik sistemleri çözümlerindeki başarılarıyla Türkiye ve dünya liginde önemli bir oyuncu haline gelen ekin Technology, Amerika’yı gezerek gerçekleştirdiği Road Show ile ekin Patrol’ü tanıttı. Türk mühendisleri tarafından geliştirilen ekin Patrol’ün seyir hem de park halindeki araçların plaka ve hız tespitindeki başarı oranı, tüm polis departmanları tarafından en çok taktir edilen, şaşırtıcı ve heyecan verici sonuçlarından biri oldu. ekin Technology bu özellikleri ile alanında tek olan ürünün satışı için Amerika’da ilk temsilcilik anlaşmasına imza attı.

ekin Patrol’ün Amerika gezisinin son durağı güvenlik sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getiren ve Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Obama’nın da katılığı uluslar arası IACP Fuarı oldu. IACP’de, dünyanın prestijli elektrikli otomobil markası Tesla üzerinde tanıtan ekin Technology, polislerin gönlünü bir kez daha fethetti. Patrol’ün araç içi kullanımının sadece bir tablet ile yapılıyor olması da polisler tarafından en çok beğenilen özellikleri arasında yer aldı. ekin Technology’nin fuarda ilgi gören diğer ürünleri ise, plaka tanıma (Micro Plate) ve yüz tanıma (Face Recognation) oldu.

İkinci davet alındı!

Akıllı trafik ve akıllı şehir sistemleri kurmak amacıyla yaptıkları çalışmanın Türkiye ve dünyada almış olduğu olumlu yorumlardan memnuniyet duyduklarını belirten ekin Technology Yönetim Kurulu Başkanı Akif Ekin, “Amerika’nın çeşitli eyaletinde sunduğumuz ilk ekin Patrol uygulama gösteriminden sonra aldığımız olumlu yorumlar, bizi son derece onurlandırdı. Ürünün satışı için yaptığımız anlaşma ile bu başarıyı taçlandırdık ve önümüzdeki sonbaharda ikinci sunumları gerçekleştirmek için de davet aldık. IACP’de gördüğümüz ilgi bizleri daha büyük başarılara ulaşmamız için motive ediyor. Başarımızı farklı coğrafyalara da taşıyarak büyümeye devam edeceğiz” dedi.

Meksika ve Ottowa’da ofis açtı, Amerika’da ilk temsilcilik anlaşmasını imzaladı

Amerika kıtasında New York ve Ottowa’da ekin Technology ofisleri açtıklarını da sözlerine ekleyen Ekin, “Yeni temsilciliklerimizle bölgedeki gücümüze güç kattık. Amerika’nın Alaska’dan sonraki en büyük ikinci eyaleti olan Teksas’ta, Teksas ve Meksika bölgeleri için de ilk temsilcilik anlaşmasını imzaladık. Bu anlaşma ile bölgede ekin Akıllı Trafik Sistemlerinin satış ve pazarlama çalışmalarının hız kazanmasını hedefliyoruz.’ dedi.

The post Ekin Technology Dünyanın İlk ve Tek “Akıllı Devriye”Si ile Amerika’yı Fethetti ! appeared first on ITNetwork.

Source:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Bulut ile Güvenli ve Hızlı Erişimin Tadını Çıkartın!

Bulut kavramının iş dünyasından sonra bireysel kullanıma dâhil olmasıyla birlikte NAS (Network Attached Storage) teknolojileri bireylerin de tüm verilerine her...

Kapat