IPHaber

Genel


Edenred ile Millenicom’dan İnternet Kampanyası

Ocak 18, 2017 by admin in Genel with 0 Comments
1484637529_Gorsel_1__Ticket_MillenicomKampanya_BulutAilesiPerakende

Edenred ile Millenicom’dan “Bulut Perakende” Sanal Santral ve İnternet Kampanyası!

Türkiye’de 1,5 milyonu aşkın çalışana yemek kartı, akaryakıt kartı, hediye kuponu gibi çözümler sunan Edenred ile 2004 yılından beri hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine bütünleşik telekom hizmetleri sunan alternatif telekom şirketi Millenicom, restoranlara büyük kolaylık sağlayacak bir kampanyaya imza atıyor. Kampanya kapsamında, iletişim ihtiyaçlarını Ticket üzerinden Millenicom Bulut Perakende sistemine taşıyan işletmeler üç ay ücretsiz internet kazanıyor.

Elektrik faturalarından araç kiralamaya, ofis alışverişlerinden ön muhasebe hizmetlerine kurumsal müşterilerin ve çalışanlarının kendilerine özel avantajlardan yararlanarak giderlerinin azaltılmasını sağlayan Ticket, Red Club, Business avantajları arasına bir yenisini daha ekledi. 31 Aralık 2017 tarihine kadar sürecek kampanya süresince işletmeler iletişim ihtiyaçlarını Ticket üzerinden Millenicom Bulut Perakende’ye taşıdıklarında bir santralin kazandırdığı tüm fonksiyonlara perakende sektörüne özel olarak hazırlanmış olan arama raporları ile sahip olacaklar. Kampanyaya katılan işletmeler; Her Yöne 300dk Ses Paketi, 8 Mbps’ye kadar limitsiz (50 GB AKN) İnternet, 2 Hat Destekli FXS Gateway, 4 portlu VDSL Kablosuz Modem avantajlarını içeren Bulut Perakende santral hizmetine 149 TL yerine 79 TL‘ye ve 3 ay bedava fırsatıyla erişebilecekler.

Edenred Türkiye Satış Direktörü Evren Erdinç işbirliğiyle ilgili olarak “Ticket olarak, kullanıcılarımıza kurumsal satın almalarda indirimler sunan Red Club Business platformu ile iş ortaklarımıza pek çok özel kampanya düzenliyoruz. Bu kapsamda Millenicom ile işbirliğimiz de bizim için çok önemli. Red Club Business avantajlarına yenilerini eklemeye devam edeceğiz.” dedi.

Millenicom Kurumsal Satış ve Pazarlama Direktörü Petek Öztürk, gerçekleştirilen işbirliği ile ilgili şunları söyledi: “EWE Türkiye Holding’in %100 iştiraki olan Millenicom olarak, yerel pazarda elde ettiğimiz 12 yıllık tecrübeyi, EWE grubun Almanya’da 85 yıldır sürdürmekte olduğu mükemmeliyet vizyonu ile birleştirerek hizmet kalitesini daha da yüksek seviyeye taşımaya devam ediyoruz. İletişim ihtiyaçlarını zorunluluk olmaktan çıkartarak, maliyet avantajı ile işletmelere değer katan yan faydalar sağlıyoruz. Edenred ile yapmış olduğumuz iş ortaklığını bu anlamda çok önemsiyoruz. Perakende sektöründe gerçekleştirdiğimiz yatırımı, Edenred iş ortaklığı ile pekiştirmek bizim için son derece sevindirici!”

Türkiye’nin ilk yemek kartı Ticket

Edenred, 42 ülkede ön ödemeli hizmet kuponları ve kartları alanında faaliyet gösteriyor. Dünya çapında 40 milyondan fazla kullanıcısı olan Edenred 680.000 şirket, 1.400.000 üye kuruluş şirketi ile faaliyet gösteriyor. Türkiye’de yemek kuponu hizmetini sunan ilk uluslararası firma olan Edenred, Türkiye’de yemek kartı Ticket Restaurant, 1600 benzin istasyonunda geçerli akaryakıt kartı Ticket Business Fuel, 29 markada geçerli hediye çekleri Ticket Compliments ve ihtiyaç sahibi kişilere dağıtılacak yardımların dağıtımını kolaylaştıran yardım kartı Ticket Service ile hizmetlerini vermeye devam ediyor.

#Edenred, #Millenicom, #BulutPerakende, #SanalSantral, #İnternet, #Kampanya, #Ticket, #EWETürkiye

The post Edenred ile Millenicom’dan İnternet Kampanyası appeared first on ITNetwork.

Kaynak:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Nesil E-Ticaret Müşterisinin

Tüketici ihtiyaçlarına göre değişen ve her geçen gün gelişen teslimat sektörü, online alışveriş yapan kullanıcılara en kaliteli hizmeti sunmak için...

Kapat