IPHaber
Son Yazılar

Genel


Easy 4 SAP Roadshow, Çırağan Sarayında Yapıldı

Mart 3, 2015 by admin in Genel with 0 Comments
esay1

Easy Software, elektronik arşivleme, doküman yönetimi, iş akışı ve kurumsal içerik yönetimi alanlarında çözümleri ve 12.000′den fazla müşteri kurulumu ile Almanya’nın Pazar lideridir.

Easy küçük ölçekten büyük ölçekteki işlere, işin kendisine özel ve sektöründen bağımsız çözümler üretir. Easy Software hali hazırda Türkiye’de ve dünyada 1.200′den fazla SAP Entegrasyonu, 52 farklı ülkede 1.000 ‘den fazla Uluslararası proje ve 250 ‘den fazla Easy for SAP danışmanı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Easy Sofware CEO ‘su Willy Cremers, Easy 4 SAP Roadshow açılış konuşmasında, Easy Software’in yenilikçi stratejilerle pazarda hızla büyüdüğünü, Almanya’nın konusunda önde gelen firması olarak, dünyada 12.000 müşteri sayısının aşıldığını iletti. Easy Software’in benimsediği sloganın “Yeni Ufuklara Yelken Açmak” olduğunu, Easy Türkiye olarak gerçekleştirilen projelerle kamu ve özel sektörde birçok başarılı projeye imza atıldığını anlattı. Easy Software olarak Türkiye’deki Ar-Ge merkezine desteklerini artırarak pazarda daha etkin olmayı hedeflediklerini belirtti.

Easy Software’nin SAP Teknik Partner Satış Yöneticisi Alexander Maier sunumunda SAP Certified çözümlerinin hazır SAP süreçlerine hızlı ve kolay entegrasyonlarını, Dünya’da ve Türkiye’de SAP kullanan Easy müşterilerinden örnekler vererek, normalde uzun zaman ve maliyet harcanarak gerçekleştirilen projelerin Easy ile nasıl daha uygun maliyette ve kısa zamanda gerçekleştirildiğini anlattı.

Daha sonra Easy Software Türkiye Teknik Projeler Direktörü Yunus Emre Yıldız ve Easy Software Teknik Danışmanı Abdullah Yıldırım birlikte gerçekleştirdikleri sunumlarında, gerçekleştirilen projeler hakkında bilgi paylaşımında bulundular:

Bu projelerden örnek olarak Aski’ de 36 Milyon dokümanın arşivlenerek, e-imza ve mobil entegrasyonu ile gerçekleştirilen Easy Gelen Giden Evrak Yönetimi uygulamasını örnek olarak gösterdiler. Easy’nin uluslararası standartlarda geliştirilen arşiv yapısı ile sistemde yaklaşık 2000 kullanıcının herhangi bir performans sorunu yaşamadan sistemi nasıl başarı ile kullandıklarını anlattılar.

Özel çözümlere ek olarak Easy Sözleşme Yönetimi, Easy Fatura İş Akış çözümünü, Easy İthalat ve İhracat çözümlerini ve özellikle geliştirilen tüm çözümlerin SAP sistemi ile nasıl entegre edildikleri hakkında bilgileri konuklarla paylaştılar.

Sonrasında, Müşteri Başarı Hikayeleri oturumuna geçilerek, STFA Bilgi İşlem Direktörü Timuçin Erdoğu, Easy ile ihtiyaç duyulan uygulamaları gerçekleştirdiklerini anlattı. Easy ‘nin sadece bir doküman yönetimi programı olmadığını, çok iyi de bir iş akışı ve arşiv yapısını içinde barındırdığını, Easy’nin sağlamış olduğu esnek yapısı ile İnşaat Sektörünün kendi yapısına göre bir doküman yönetimi projesi gerçekleştirdiklerini ve SAP ile güvenli bir şekilde entegre ettiklerini anlattı. Dünya’da başka birçok Doküman Çözümünü araştırdıklarını, özellikle Easy’nin SAP Certified biçimde istenilen uygulamaları gerçekleştirerek zaman ve maliyet kazancı sağladıklarını anlattı.

Hayat Holding’ten SAP Proje Yöneticisi Erdal Hamsi, Easy ile fatura iş akış uygulaması ve SAP entegrasyonunu, Toyota Tsusho’dan Proje Yöneticisi Ahmet Duru, Easy ile firmalarında Personel İzin gibi bir çok uygulamayı başarı ile kullandıklarını anlattılar.

The post Easy 4 SAP Roadshow, Çırağan Sarayında Yapıldı appeared first on ITNetwork.

Source:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat