IPHaber
Son Yazılar

Telekom


Durakta ev telefonu gibi mi! nasıl reklam bu?

Nisan 17, 2010 by admin in Telekom with 1 Comment

Türk Telekom “Ev Gibisi Yok” adlı yeni kampanyasının tanıtımı için, Cem Yılmaz’ın rol aldığı reklam filminin ardından, İstanbul’daki çeşitli otobüs duraklarını aynı konseptle dekore etti. Ev gibi döşenen, içine koltuk ve kullanıma hazır durumda bir ev telefonu yerleştirilen duraklar, yeni Ev Avantaj tarifelerine dikkat çekiyor.

Yok böyle otobüs durağı!

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, İstanbul’da, şehrin belli noktalarındaki otobüs duraklarını “Ev Gibisi Yok” kampanyasından yola çıkarak dekore etti. Türk Telekom, yeni Ev Avantaj tarifelerinin tanıtımı amacıyla Teşvikiye, Bebek, Akatlar, 4 Levent ve Şaşkınbakkal’daki otobüs duraklarını adeta küçük bir eve dönüştürdü. İçine koltuk ve sehpalar yerleştirilen duraklarda, yolcuların akşam 19.00 sabah 07.00 saatleri arasında bedava konuşma yapabilecekleri bir de ev telefonu bulunuyor. Türk Telekom “Ev Gibisi Yok” durakları, müşteriye katma değer sağlayan Ev Avantaj tarifelerinin sağladığı akşamdan sabaha bedava arama yapma gibi fırsatlara dikkat çekiyor.

“Ev Gibisi Yok” kampanyasının tanıtımı için otobüs duraklarında uygulanan ev dekoru yolculardan büyük ilgi görüyor.

Tagged , , ,

Related Posts

One Comment

  1. Tweets that mention Durakta ev telefonu gibi mi! nasıl reklam bu? | IPHaber.com -- Topsy.comNis 17, 2010 at 00:39

    […] This post was mentioned on Twitter by IPHaber. IPHaber said: Durakta ev telefonu gibi mi! nasıl reklam bu? http://goo.gl/fb/6pxwB […]

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat