IPHaber

Genel


DuPont ™ Corian ® Charging Surface çıktı!

Aralık 3, 2015 by admin in Genel with 0 Comments

DuPont™ Corian® Charging Surface çıktı!

Aralık 2015 – “DuPont™ Corian® Charging Surface” çıktı. DuPont, uluslararası “Endless Evolution” (Sonsuz Evrim) büyüme programı kapsamında Corian®’ın estetik ve işlevselliğini akıllı telefon ve tabletler için kablosuz şarj etme özelliğiyle birleştiren Corian® Charging Surface’i (Corian® Şarj Yüzeyi) piyasaya sunuyor. DuPont™ Corian® Charging Surface hem yaşam alanlarına hem de ortak alanlara pratik, güvenilir ve kurulumu kolay yeni bir çözüm getiriyor. Bu üründe kablosuz şarj özellikleri, indüksiyon teknolojisiyle geliştirilen modern bir cihazla sağlanıyor.

DuPont™ Corian®’ın teknik özellikleri, şarjın doğruca malzeme üzerinden iletilmesine izin veriyor. Bu özellik sayesinde, sistemi kurmak için yüzeyde delik açmaya gerek kalmadan şık bir görünüme sahip entegre şarj özellikleri sunan büyüleyici çözümler üretmek mümkün.

Bu çözümü konut projeleri veya ticari projelerinde kullanmak isteyen ev sahipleri, mimarlar, tasarımcılar ve firmaların DuPont™ Corian® Türkiye ile iletişime geçmeleri durumunda talepleri Corian® Quality Network iş ortakları ile birlikte değerlendiriliyor.

Corian® Charging Surface hakkında daha fazla teknik bilgi için lütfenwww.corian.co.uk/powerup adresini ziyaret edin ve bizi Twitter’da takip edin: #Corianpowerup

Corian® Charging Surface ile ilgili ticari talepler (ister ev sahibi ister mimar, tasarımcı, mobilya üreticisi ve endüstri profesyonellerinden olsun) web sitemizwww.corian.co.uk/powerup veya olağan irtibat noktaları üzerinden DuPont™ Corian® Türkiye’ye iletilebilir.

“Endless Evolution” (Sonsuz Evrim) programı hakkında (www.endlessevolution.corian.com) – DuPont™ Corian® Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde ‘Sonsuz Evrim’ sloganı ve logosuyla simgeleşen yeni ve uzun soluklu bir programı hayata geçirdi. Bu program; üretim inovasyonlarını, yeni ürün geliştirmeyi ve DuPont™ Corian®’ın estetik, kullanışlı ve güvenilir kaplama çözümü olarak mobilya, iç tasarım ve mimari pazarlarındaki liderlik pozisyonunu daha da güçlendirecek teknik ve pazarlama programlarını kapsıyor.

DuPont™ Corian® Hakkında – İlk başta mutfak ve banyo tezgahları için yüksek performanslı bir malzeme olarak geliştirilen DuPont™ Corian®; işlevsellik, çok yönlülük ve estetiğin oluşturduğu eşsiz bileşimi sayesinde, şimdi iç tasarım ve mimari amaçlı kaplama malzemeleri arasında lider bir global marka konumuna gelmiş durumda. DuPont, yıllar içinde DuPont™ Corian® solid yüzey malzemesini, hayal edebileceğiniz her uygulama için olağanüstü bir tasarım aracına dönüştürdü. Mutfaklar, banyolar, aydınlatma, dış cephe, oturma grupları, radyatörler, ev otomasyonu, dokunmatik yüzeyler: Bugün, DuPont™ Corian®, neredeyse her yerde ticaret, konut ve kamusal alan uygulamalarında karşınıza çıkıyor.

DuPont™ Corian® hakkında daha fazla bilgi için: www.corian.comwww.deepcolour.corian.com / www.endlessevolution.corian.com / Facebook.com/CorianDesignTwitter.com/CorianDesign / Youtube.com/CorianDesign / Instagram.com/CorianDesign

The post DuPont ™ Corian ® Charging Surface çıktı! appeared first on ITNetwork.

Source:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
HP’den dünyanın ilk UHD/4K destekli yeni nesil dört çekirdekli ince istemcisi

Kasım ayında EMEA bölgesinde piyasaya sürülen HP t730, içerik bakımından zengin sanallaştırılmış uygulamalarda üstün performansıyla harikalar yaratıyor. HP, benzersiz bir...

Kapat