IPHaber

Genel


Dünyanın en büyük saatlik ve günlük mobil araç kiralama uygulaması Zipcar, Otokoç Otomotiv çatısı altında Türkiye’de

Eylül 4, 2018 by admin in Genel with 0 Comments

Web site ve mobil uygulama üzerinden saatlik & günlük araç kiralama seçenekleri, ücretsiz 20 km yakıt ve sigorta fırsatlarıyla Zipcar, araç sahiplik anlayışına yeni bir tarz getiriyor.

Araç kiralamanın en hızlı ve teknolojik yolu Zipcar, 1.5 milyonu aşkın bireysel ve kurumsal üyesine 400 şehirde 12.000’den fazla araçla hizmet veriyor. Üyeleri istedikleri ülkeden Zipcar araçlarını rezerve edip istedikleri an kullanmaya başlayabiliyor. Zipcar araç kiralama uygulamasını en çok kullanan ülkeler arasında Amerika, İngiltere, Kanada, Fransa ve İspanya bulunuyor.

İstanbul’da ise 70’den fazla lokasyonda, saatlik 12TL’den başlayan fiyatlarla, araç sahibi olmanın maliyetine katlanmadan, 7/24 farklı marka araçları kiralamanızı mümkün kılıyor. 15’ten fazla model seçeneği ile hayat tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunuyor.

“Dünyada her 6 saniyede 1 Zipcar aracı rezerve ediliyor…”

“İstanbul’da ise Zipcar üyelerinin yaptığı toplam km dünyanın çevresini 165 kere dönmeye eşit.”

Üye ol, rezervasyon yap, kilidi aç ve kullanmaya başla.

Basic, Premium, Kurumsal ve Üniversite üyelik paketleri bulunan Zipcar’a kolayca üye olabilir ve yolculuğun keyfini yaşayabilirsiniz. 0850 250 0 947 no’lu Zipline hattından detaylı bilgi alabilir www.zipcarturkiye.com adresinden kolayca üye olabilirsiniz.

Zipcar mobil uygulamasını Google Play ve Apple Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Birinci yılını kutlayan Freelance pazar yeri Pariyer, 25 bin kullanıcıya ulaştı

Yarı zamanlı ve freelance iş arayanlar için pazar yeri olarak hizmet veren Pariyer‘i ilk olarak geçtiğimiz Ocak ayında sizlere aktarmıştık....

Kapat