IPHaber

Genel


DMEXCO 2018’in online pazarlama ile ilgili öne çıkan girişimleri (Video)

Eylül 13, 2018 by admin in Genel with 0 Comments

Türkiye İş Bankası‘nın desteğiyle Köln’de takip ettiğimiz DMEXCO 2018‘in online pazarlama odağında öne çıkan girişimleri Adriel, Alpha.One, Attest, Fluid Ads, Permutive, Waardex, Welect ve Yimify oldu.

Adriel, herkes için akıllı ve basit dijital pazarlama girişimi olarak hizmet verirken, Alpha.One ise tüketici davranışlarını anlama ve tahmin etmeyi odağına alıyor. Attest, tüketicilerin doğrudan kullanıcının markasını ölçmesini, yönetmesini ve maksimize etmesini sağlayan veriler sunuyor. Fluid Ads, yaratıcı reklam platformu olarak faaliyet gösteriyor. Permutive, günümüzün gerçek zamanlı dünyası için gerçek zamanlı veri platformu iken Waardex karşımıza, yayıncıların envanterlerini reklam alanı satın almak için çok sayıda potansiyel alıcıya bağlamasına ve yayıncıların en uygun doluluk oranını almasına izin veren uygulama olarak çıkıyor. Welect insanların reklam için hazır olup olmadığına karar vermelerini ve hangi noktaların alakalı ve ilgi çekici olduğunu belirlemelerine yardımcı olan bir platform olarak faaliyet gösteriyor. Yimify ise bir “Self Service Tool” olarak fenomenler için pazarlama platformu olarak hizmet veriyor.

Görsel Kaynak: DMEXCO

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Otonom araçlardan yapay zekaya Baidu’nun dünyası

“Yapay Zeka (AI) dijital reklamcılığı güçlendiriyor.” bu teknoloji yardımıyla “Kullanıcının ne istediğini ve neye ihtiyacı olduğunu tahmin etmek istiyoruz.' Bu...

Kapat