IPHaber

Genel


DMEXCO 2018’in CRM ve veri tabanı ile ilgili öne çıkan girişimleri (Video)

Eylül 13, 2018 by admin in Genel with 0 Comments

Türkiye İş Bankası‘nın desteğiyle Köln’de takip ettiğimiz DMEXCO 2018‘in CRM ve veri tabanıyla ilgili öne çıkan girişimleri Gpredictive, hyScore, i1BOX, Leadtributor, Mesaic, Mailtastic, Nordic Data Resources, ObjectBox ve Wirecloud oldu.

Gpredictive, dönüşüm konsepti gibi gelecekteki müşteri davranışlarını, müşteri etkileşimlerini ve hedef bütçeleri türetmeyi öngören bir yazılım olarak hizmet veriyor. HyScore ise bağımsız ve özelleştirilebilir doğal dil işleme çözümleri ve içerik zekası olarak faaliyet gösteriyor. i1BOX, kullanıcıların kendi şirketinde bulunan evrensel sunucusu olarak hizmet verirken, Leadtributor, satıcı iş ortaklarınıza göndereceğiniz olası satışların yönetimini kolaylaştıran bir yazılım aracı olarak karşımıza çıkıyor. Mesaic, geleneksel ve dijital kanallarda, çok kanallı müşteri ilişkilerini yükseltiyor ve böylece yüksek gelir ile birlikte müşteri memnuniyeti sağlıyor. Mailtastic, bir şirketin çalışanlarının hedef grubuyla e-posta yoluyla iletişim halinde olmasına olanak sağlayan bir girişim iken Nordic Data Resources, tam erişimli, coğrafi tabanlı kitle verilerini hedefleyen bir sağlayıcı olarak faaliyet gösteriyor. ObjectBox, performans ve kullanım kolaylığı arayan geliştiriciler için tasarlanmış bir yazılım olarak hizmet veriyor ve Wirecloud, işletmeler için PBX tabanlı telefonları bulut odaklı bağlantılara çeviriyor.

Görsel Kaynak: DMEXCO

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Google Inbox kapanıyor

Nisan ayında yenilenen Gmail ile Google Inbox by Gmail ürününü resmi olarak kapatacağını duyurdu. Şimdiye kadar Gmail‘in deneysel bir sürümü...

Kapat