IPHaber

Genel


DMEXCO 2018’in çok kanallı pazarlama ile ilgili öne çıkan girişimleri (Video)

Eylül 13, 2018 by admin in Genel with 0 Comments

Türkiye İş Bankası‘nın desteğiyle Köln’de takip ettiğimiz DMEXCO 2018‘in çok kanallı pazarlama ile ilgili öne çıkan girişimleri Cognigy, FoxBase, Neoseen, Printmate, Rod.aq, LoyJoy ve Spectrm oldu.

Cognigy, kullanıcılarının müşterileriyle, istedikleri herhangi bir kanal aracılığıyla doğal dilde etkileşim kurmalarına olanak sağlayan bir platform olarak hizmet veriyor. FoxBase, bir dijital satış kanalıyla otomatik müşteri adayı oluşturmaya ve yeni müşteri gruplarına hitap etmeye yardımcı oluyor. Neoseen, kişiye özel görüntülerin küratörlüğünü ve üretimini yapan bir girişim olarak faaliyet gösteriyor. Printmate, kullanıcıların kendi ambalajlarını tasarlamasına olanak sağlayan ve bu tasarımları gerçeğe dönüştürüyor. Rod.aq, reklam kampanyalarını zenginleştirmek ve cihazdan bağımsız olarak kitle ile sorunsuz bir şekilde iletişim kurmak amacıyla faaliyet gösteriyor. LoyJoy, sohbet uygulamaları için bulut hizmeti veriyor. Spectrm, en basit haliyle konuşma yönetim sistemi olarak faaliyet gösteriyor.

Görsel Kaynak: DMEXCO

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
iPhone XS Max modelinin teknik özellikleri ve fiyatı açıklandı

Apple tarafından bu akşam düzenlenen ve canlı bloglamayla aktardığımız etkinlikte iPhone XS Max modelinin özellikleri ve fiyatı açıklandı. Ailenin büyük...

Kapat