IPHaber

Genel


Dijital öğrenme çözümleri sunan yerli girişim: Infinity CloudLMS

Ekim 8, 2018 by admin in Genel with 0 Comments

Müşterilerinin A’dan Z’ye dijital öğrenmeyle ilgili tüm gereksinimlerini karşılayan bir çözüm olarak karşımıza çıkan Infinity CloudLMS, son 4 yıl içinde geliştirildi. İlkay Öztürk tarafından kurulan şirket, önce her müşterisine dağınık on-premise çözümler sunarken, ilerleyen dönemlerde hepsinin güçlü yönleri ve ortak özelliklerini bir araya getirerek ve Infinity CloudLMS çözümünü yarattı.

Yıldız Teknik Üniversitesi‘nin TeknoPark’ında bir ofise sahip olan Infinity CloudLM, şu an için 19 kişilik bir ekip tarafından yönetiliyor. Platform ve içerik geliştirme olmak üzere iki ana alanda hizmet veren Infinity CloudLM, kullanıcısının dijital öğrenmeyle ilgili ihtiyaçlarını karşılıyor.

Platform, yani yazılım ve teknoloji çözümleri sunan Infinity CloudLM, çekirdek bir ürüne sahip olsa da aynı zamanda müşterileri için çeşitli özelleştirmeler yapabiliyor. Infinity CloudLM’ın 30‘dan fazla modüle sahip olduğunu da belirtelim. Infinity CloudLM’ın hizmet verdiği bir diğer alan ise içerik geliştirme.

Kendine ait 350’den fazla katalog eğitimlerini kurumlara sunabilen Infinity CloudLM, bunları aynı zamanda www.hizliegitim.com‘da B2C olarak da konumlandırmış durumda. Söz konusu eğitimleri kurumlar ister olduğu gibi ister kendilerine özgün hale getirerek kullanabiliyorlar.

300’ü aşkın müşteriye hizmet veriyor

Ayrıca Infinity CloudLM’ın özgün içerik üretimi konusunda da animasyon, tasarım, kurgu, çekim gibi tüm işlemleri yapabilen bir stüdyoya sahip olduğunu da belirtelim. Şu an için 300’ü aşkın kurumsal müşteriye hizmet veren Infinity CloudLM, tüm servislerini AWS üzerinde konumlandırmış durumda.

Firmanın en önemli rakiplerinden biri ise uzaktan kurumsal eğitimi dijital hale getiren bir başka girişim olan Enocta. Özellikle mobil uygulamalardaki teknolojileri sayesinde rakiplerinin önüne geçmeyi hedefleyen Infinity CloudLM, Enterprise lisanslama, bulut veya on-premise satın alma + bulut üzerinden kiralama gibi seçenekler sunuyor.

İlerleyen dönemlerde mikro destekleyici yenilikçi ürünler çıkarmaya da planlayan Infinity CloudLM’in en büyük hedefi ise yurt dışına açılmak.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Collective Spark’tan Mutlubiev ve Tarfin’e toplam 3 milyon dolar yatırım geldi

Collective Spark‘ın ortaklarından Atıl Erken, LinkedIn'de kaleme aldığı yazıda iki farklı yatırım duyurusu gerçekleştirdi. Collective Spark, Mutlubiev ve Tarfin girişimlerine...

Kapat