IPHaber

Genel


Depo yönetim yazılımı hizmeti veren yerli girişim Logiwa, 3 milyon dolar yatırım aldı

Eylül 11, 2018 by admin in Genel with 0 Comments

Depo yönetim yazılımı firması olarak faaliyet gösteren yerli girişim Logiwa, New York City merkezli Runway Venture Partners‘ın liderliğinde gerçekleştirilen yatırım turunda 3 milyon dolarlık yatırım aldı.

Geçtiğimiz hafta, ABD’de gerçekleştirilen yatırım turunda 3 milyon dolar yatırım alan Logiwa, dünya çapında yüzlerce perakendeciye, toptancıya ve yerine getirme merkezlerine on yılı aşkın bir süredir hizmet veriyor. Platform, kullanımı kolay arayüzü, işlevselliği ve geniş eklenti oynatma bağlantılarını tüm satış kanallarında birleştiriyor. Şirket, gerçek zamanlı envanter veri yönetimi ve yerine getirme süreci optimizasyonu çözümlerini, daha iyi bir fiyat noktasında ve diğer hizmet sağlayıcılarına kıyasla, daha hızlı bir şekilde entegre ederek sunuyor.

Türkiye’de Trendyol gibi büyük e-ticaret şirketleri ile çalışan şirket, ABD’de ise Amazon, Walmart, Jet gibi e-ticaret sitelerinden satış yapan küçük ve orta şirketlerin depo yönetimi ihtiyaçlarını karşılıyor. Logiwa ayrıca USPS, FedEx, UPS, Shipstation, Quickbooks ve Xero gibi muhasebecilik sistemleri gibi nakliye şirketlerine yerleşik entegrasyonlar sunuyor.

Logiwa, sektördeki hızlı büyümesi sebebiyle aldığı 3 milyon dolarlık yatırımla, ABD’de gerçekleştirdiği operasyonları hızlandırmayı hedefliyor.

Logiwa’nın 70’in üzerinde müşterisi bulunduğunu ve şirketin hızla büyümeye devam ettiğini de belirtelim.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Branch Metrics, Tune’un Attribution bölümünü satın aldı

Türkiye'de de hizmet veren ve veriyi insanlara dayalı ilişkilendirmeyle ölçümleyen platform Branch, performans pazarlama ve yönetim şirketi Tune'un Attribution Analytics...

Kapat