IPHaber

Genel


Dell EMC’den iki üst düzey atama

Aralık 9, 2016 by admin in Genel with 0 Comments

Sinan Dumlu, Dell EMC Türkiye Ülke Müdürü olarak atandı. Dumlu’nun, Dell EMC Orta Doğu, Türkiye ve Afrika’dan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Mohammed Amin’e bağlı olarak çalışacağı ve yeni görevine 2017 yılı Şubat ayında başlayacağı duyuruldu. Dumlu, şirketin geniş portföyü içerisinde yer alan BT hizmetleri, çözümleri ve ürünlerini, hem kamu hem de özel sektördeki işletmelerle buluşturarak Türkiye’deki tüm süreçlerden sorumlu olacak.

Didem Duru ise Dell EMC’nin EMEA bölgesine transfer oldu. Duru, şirketin dünya çapında duyurduğu uçtan uca müşteri deneyimini farklılaştıracak strateji ve programlarının Avrupa, Orta Doğu, Türkiye ve Afrika bölgelerinden sorumlu olacak ve yeni görevine 2017 yılı Şubat ayında başlayacak.

2017 yılı Şubat ayına kadar Sinan Dumlu ve Didem Duru, var olan pozisyonlarında Türkiye’deki yapıya liderlik etmeyi sürdürecek.

#Dell, #EMC, #ÜstDüzey, #Atama, #Kariyer, #SinanDumlu, #DidemDuru, #Sonhaber

The post Dell EMC’den iki üst düzey atama appeared first on ITNetwork.

Kaynak:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
HPE IoT’nin Benimsenmesinin Önündeki Engelleri Kaldırıyor

HPE IoT'nin Benimsenmesinin Önündeki Engelleri Kaldırıyor. Hewlett Packard Enterprise (NYSE: HPE), organizasyonların geniş alan, kurumsal ve endüstriyel dağıtımlarında IoT (Internet...

Kapat