IPHaber
Son Yazılar

Genel


Daha İnce ve Hafif Yeni Dell Precision Mobil İş İstasyonları Daha Fazla Güç ve Performans Sunuyor

Ekim 7, 2015 by admin in Genel with 0 Comments
dell2

Daha İnce ve Hafif Yeni Dell Precision Mobil İş İstasyonları Daha Fazla Güç ve Performans Sunuyor

  • Dell, yoğun iş yüklerini yönetmek için üst seviye çözümler talep eden yaratıcı profesyonellere yeni ve şık bir portföy sunmak için birinci sınıf tasarım ve inovasyonu yüksek performanslı grafik ve işlemci ile birleştiriyor.
  • Yeni Dell Precision mobil iş istasyonları, ince ve hafif biçimleriyle profesyonellere kesintisiz iş akışı sunarken Dell Precision tower portföyünün yeni üyesi de uygun fiyatı ve boyutuyla en yüksek performans isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılıyor.

  • Dell, yeni Dell Precision mobil iş istasyonları serisinin satışa sunulduğunu ve Dell Precision tower çözümlerinin giriş seviyesinde de çok önemli geliştirmelere gidildiğini duyurdu. İçinden dışına tamamen yeniden tasarlanan yeni mobil iş istasyonları, daha ince, hafif endüstriyel tasarımların ve parlak ekranların güzelliğini en son grafik teknolojisinin, yeni işlemcilerin performansı ve daha hızlı bellek ile depolamayla birleştiriyor. Profesyonel uygulamaların sertifikalarının ve endüstri tarafından tanınan desteğin güvenilirliği de eklenince profesyoneller, ihtiyaçlarına özel tasarlanmış güçlü, ince bir makinede sorunsuz bir iş akışı deneyimleyebiliyor.Bu portföy, yeni 6. Nesil Intel® Core™ işlemciler ya da dünyanın ilk mobil Intel® Xeon® işlemcileri dahil yapılandırma seçenekleri ile performansta büyük bir sıçrama yapıyor. AMD ve Nvidia’dan en yeni profesyonel grafik kartları sayesinde, önemli bir bilgi işlem kapasitesi ve sınıfının en iyisi görsel performans sunuyor. Yenilikçi yeni ekran seçenekleri, %100 minimum Adobe RGB renk gamı ile ilk PremierColor 4k Ultra HD ekranları içeriyor. InfinityEdge ekrandaki Full HD ve UHD seçenekleri, size şaşırtıcı derecede küçük form faktörü içerisinde tam olarak 15,6 inç görüntüleme alanı vererek neredeyse sınırsız bir ekran deneyimi yaşatıyor. Bu nesil, daha ince ve daha hafif olmasına karşın daha dayanıklı bir dış tasarım için karbon lifi ve alüminyum ile yeni endüstriyel tasarım bileşenleri içeriyor. Ayrıca yeni pil tasarımı ve yenilikçi termal teknoloji, portföyün saf performans ve tasarım ustalığı arasındaki eşsiz dengesine katkı sağlıyor.Yeni Dell Precision iş istasyonları, aynı zamanda çeşitli profesyonel uygulamalar için sertifikalar ekleyerek profesyonel kullanıcılara en iyi deneyim, özel ihtiyaçlara uygunluk için donanım özelleştirme imkanı ve de arıza süresini sınırlandırmaya yardımcı olmak için endüstrideki en kapsamlı destek teklifini de beraberinde getiriyor. Yeni sistemler, ISV sertifikalı ve şimdi Adobe’den Autodesk’e ve çok daha fazlasına kadar çeşitli profesyonel uygulamaların performansını maksimuma çıkaran SCCM entegrasyonlu Dell Precision Optimizer ile geliyor. Yeni mobil iş istasyonları, en son USB teknolojisi artı Thunderbolt 3 ve de büyük dosyaları yönetirken maksimum verim için yeni M.2 PCle NVMe depolama seçeneklerini de destekleyecek. “İş gücü ihtiyaçları için yüksek performanslı bir sistem sunmak amacıyla ortam ve eğlence, mühendislik, imalat, finans ve benzeri kategorilerdeki müşterilerimize kulak verdik,” diyen Dell Kurumsal Ürünler Pazarlama Müdürü Burak Ereren, “Bu portföy, pazardaki en güçlü ve en dengeli mobil iş istasyonlarını sunmak için donanım ortaklarımızın harika, yeni teknolojilerini, yazılım ortaklarımızın uygulamaları ile kesintisiz işlevselliğini bir araya getirmenin yanı sıra Dell Precision mühendislerimizin ve ürün ekiplerimizin olağanüstü yeniliklerini birleştiriyor.

  • İş Ortaklarının Görüşleri
  • Nvidia Quadro Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Bob Pette, “Nvidia Maxwell, dünyanın en gelişmiş GPU mimarisidir” derken, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Dell’in yeni Precision Mobil İş İstasyonlarına dahil edilmesi, cihazların gücünü ve verimliliğini iş istasyonu hesaplama gücü için yeni seviyelere çıkaracak ve başta görsel efektler, mimarlık ve ürün tasarımı olmak üzere çeşitli endüstrilerdeki profesyonellerin teknik taleplerini destekleyecek.” “Dell’in yeni Precision İş İstasyonları, yeni 6. Nesil Intel® Core™ işlemcilerimizi ve dünyanın ilk mobil Intel® Xeon® işlemcilerini içeren ilk ürünlerden,” açıklamasında bulunan Intel Premium Notebook Pazarlama Direktörü Chris Silva, şunları söyledi: “Intel ve Adobe, farklı profesyonellerin bel bağladığı yazılımlardan maksimum performansı elde ederek iş istasyonu işlem deneyimini artıracak bu güçlü cihazları sunarken yakın bir ortaklık içinde çalıştı.” Adobe Profesyonel Video Ürünleri Kıdemli Direktörü Bill Roberts, “Creative Suite, Premiere Pro, AfterEffects ve PhotoShop dahil olmak üzere kreatif profesyonellerin yazılım uygulamaları suite’imizden beklediği ideal deneyimi sağlamak adına yeni Dell Precision İş İstasyonları serisini test etmek ve belgelendirmek için Dell ile birlikte çalıştı.” dedi . “Yeni Dell Precision İş İstasyonları, kullanıcılara video düzenleme, hareketli grafikler, görsel efektler ve sayısal görüntüleme ile çalışırken ihtiyaç duydukları hızı ve performansı sunar. Ortaklarımızın ve müşterilerimizin yeni cihazları önümüzdeki hafta Los Angeles’te Adobe Max’te ilk elden ilk görenlerden olmasını dört gözle bekliyoruz.” AMD Profesyonel Grafik Grubu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Sean Burke, “Yeni Dell Precision İş İstasyonu, olağanüstü uygulama performansı için AMD FirePro mobil GPU’ları güçlendiyor” dedi. Burke, “AMD FirePro ile Dell Precision mobil iş istasyonları, ihtiyaçları doğrultusunda grafik ve hesap performansını artırdığı için özellikle medya ve eğlence ve de tasarım ve mühendislik alanlarındaki profesyoneller için çok uygundur” diyerek sözlerini tamamladı.Strategic Alliances for Autodesk, “Performans ve doğruluk; karmaşık modelleme, canlandırma ve görselleştirme projelerinde çalışan Autodesk kullanıcıları için şarttır” dedi. “Yeni Dell Precision İş İstasyonları üzerindeki uygulama deneyimimizi belgelendirmek ve maksimuma çıkarmak için Dell ile ortaklık yaptık. AutoCAD’den 3ds Max’e yeni Dell Precision İş İstasyonları, profesyonellerin Autodesk portföyümüz ile yaratmak için ihtiyaç duyduğu işlem gücünü sağlar.

  • Endüstri lideri Dell UltraSharp PremierColor ekranları, olağanüstü renk doğruluğu sunar!
  • Dünyanın bir numaralı ekran markası Dell’in ödüllü monitör seti, kreatif profesyonellerinin ödün vermeyen performans, rakipsiz güvenilirlik ve yenilikçi tasarım ile görüntüleme deneyimlerinde devrim yapmasına olanak tanıyor. Yeni Dell UltraSharp 25 PremierColor monitör ve Dell UltraSharp 27 PremierColor monitörün müşterilerin kesintisiz bir görüntüleme deneyiminin keyfine varmasına veya göz alıcı bir çift monitör kurulumundan faydalanmasına olanak tanıyan ultra ince bir çerçevesi bulunuyor. Bu monitörler QHD çözünürlük ile gelişmiş görsel deneyim için hem saat yönünde hem de saat yönünün aksinde dönüyor. Ultra ince çerçeveler, rakipsiz ekran performansını, renk hassasiyetini, kapsamlı bağlantı becerisini, esnek görüntüleme seçeneklerini ve güvenilirliği destekliyor. Dell PremierColor, fabrikada kalibre edilmiş hassas renkler, kullanıcı tarafından etkinleştirilen renk ayarları ve olağanüstü renk derinliği ve de rengin önemli olduğu işlerde renk gamı sunarak kreatif profesyoneller için standartları belirliyor.

  • Ürün Detayları

SKU (Stok Tutma Birimi)
Boyutlar
Önceki Nesilden Geliştirmeler
Dell Precision 17 7000 Serisi: 17”- 7710
16,42” x 11,08” x 1,12” (arka 1,36”)
Dell’in şimdiye kadarki en güçlü iş istasyonu.%14′e kadar daha ince%20 daha hızlı işlemci

%43 daha hızlı bellek

3 kat hızlı SSD

Dell Precision 15 7000 Serisi: 15” – 7510
14,88” x 10,38” x 1,09” (arka 1,3”)
Dell Precision 15 5000 Serisi: 15” – 5510
14,06” x 9,27” x 0,45” (arka 0,66”); 3,93 lbs’den başlar.
Dell’in şimdiye kadarki en hafif, en ince ve en küçük iş istasyonu%20 daha hızlı işlemci%41 daha hızlı bellek

3 kat daha fazla SSD iş/zaman oranı

Dünyanın ilk InfinityEdge ekranlı 15″ iş istasyonu

Dell Precision 15 3000 Serisi: 15” – 3510
14,61” x 9,94” x 0,97”
Ulaşılabilir bir fiyata olağanüstü performans.%15 daha hızlı işlemci%20′ye kadar daha hızlı GFX

%33 daha hızlı bellek

%26′ya kadar daha ince

%12′ye kadar daha hafif

Tower 3000 Serisi: 3620
14,17” x 6,89” x 17,12”
Ekonomik, profesyonel performans.%33 daha hızlı işlemci%34′e kadar daha hızlı GFX

%33 daha hızlı bellek

Tower 3000 Serisi: 3420
11,42” x 3,65” x 11,5”

The post Daha İnce ve Hafif Yeni Dell Precision Mobil İş İstasyonları Daha Fazla Güç ve Performans Sunuyor appeared first on ITNetwork.

Source:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat