IPHaber

Genel


CWIZ'den minik modeller

Nisan 20, 2009 by admin in Genel with 0 Comments

Dahili abonelerinin tamamını IP ortamında oluşturan CWIZ 412/824 serisi küçük boyutu, kurulum ve kullanım kolaylığı ile ses iletişim ihtiyacınıza pratik bir çözüm getiriyor.

TÜM ÖZELLİKLER BİR ARADA…
Bir santralde olması gereken tüm özellikler ve fazlasını CWIZ 412/824 serisinde bulabilirsiniz. Yetenekli bir santrale sahip olmanın çok da pahalı olmadığını CWIZ 412/824 serisi ile göreceksiniz.

SESLİ POSTA
Kullanıcılarınız telefona cevap veremediklerinde isterseniz mesaj kutusu devreye girebilir. Tüm kullanıcıların sesli posta kullanımına imkan sağlayan yapıda, her abone için özel mesaj kutusu ayarları yapabilirsiniz.

VoIP
Tüm CWIZ ürünleri gibi CWIZ 412/824 serisi de tamamen IP tabanlı olarak çalışır. Ofis içinde IP telefonlarla çalışan CWIZ�e ofis dışında internet olan herhangi bir yerden bağlantı sağlamak son derece kolaydır. Böylece küçük CWIZ yatırımınızla, büyük tasarruf sağlamak mümkündür.

KONFERANS ODASI
CWIZ 412/ 824 ile sahip olacağınız standart özelliklerden biri de konferans odası özelliği. CWIZ üzerinde oluşturacağınız konfernas odalarında gerek dahili aboneler, gerekse dışarıdan katılımcılarla telekonferans yapabilirsiniz. Hatta yapılan konferansın ses kaydını almak da mümkündür.

CTI ve KUYRUK YÖNETİMİ
Küçük CWIZ serisinin yeteneklerinden biri de kendi içinde yer alan basit çaplı bir kuyruk mekanizmasıdır. Bu özelliği ile operatörü olmayan şirketlerin gelen çağrılarının ortamına uygun olarak dağılımını sağlar. Verimiliği en üst düzeyde tutabileceğiniz stratejiyi seçmek tamamen sizin elinizde…

CWIZ 412/824 ile standart olarak gelen diğer bir özellik ise CTI (Computer Telephony Integration) özelliğidir. Bu özellik ile kendi bünyenizde bulunan bir uygulama ile dahili abonenizin gelen çağrıları bilgisayarında görerek karşılamasını sağlayabilirsiniz.

OPERATÖR SEÇİMİ ve ARAMA PLANI
Yeni nesil bir santralde alternatif operatörlerin seçimi için kolaylık göstermemek haksızlık olurdu. CWIZ 412/824 serisinde gerek PSTN, gerekse IP üzerinden hizmet veren tüm operatörlerin sisteme bağlantısı bir WEB arayüzü üzerinden sağlanmaktadır. Sistemde PSTN operatörünün yanısıra, birden fazla IP operatöründen aynı anda hizmet almayı sağlayacak altyapı hazır durumda gelmektedir. Böylece arama yönünüze göre, size en uygun gelen operatörü seçebilir ve giderlerinizi en alt seviyede tutabilirsiniz.

OTOMATİK KARŞILAMA (ROBOT OPERATÖR)
CWIZ 412/824 dilerseniz çağrıları önce kendisi karşılar. Sizin belirleyeceğiniz tuşlama alternatifleri ile çağrılarınızın canlı bir operatör olmadan bile size ulaşmasını sağlar. Standart bir menüyü kendiniz telefon üzerinden kaydedebileceğiniz bir anons ile kullanabileceğiniz gibi, profesyonel bir ses kaydını da sisteme yükleyip kullanabilirsiniz.
Karşılama menülerinde zaman ayarlaması yaparak mesai dışında veya tatil günlerinde gelen çağrıların farklı menülerle karşılanmasını ve farklı dahililere yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

SES KAYIT
Dilerseniz konuşma sırasında görüşmenin ses kaydını alabilirsiniz. CWIZ 412/824 serisi ses kayıt özelliğini standart olarak sunmaktadır. Ses kayıtları CWIZ üzerinde yer alan taşınabilir bellek üzerine kapasitesi miktarınca depolanabilir.

RAPORLAMA
CWIZ 412/824 yaptığınız tüm görüşmelere ait arama listelerini seçeceğiniz tarih bazında sunar. Arayan, aranan numaralar, konuşma süresi ve cevaplanma durumu gibi detay bilgileri içeren raporlama modülü ile işyerinizin görüşme verimliğinin yanısıra arayan numara bilgilerine topluca ulaşılabilirliğinin rahatlığını yaşayacaksınız.

WEB ARAYÜZÜ
Tüm yönetim ve izlemeyi nerede olursanız olun yapabileceğiniz WEB arayüzü ile dilerseniz kontrol her zaman elinizde…

Tagged ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Sun Microsystems satıldı

Merkezi Redwood Shores'da bulunan ve dünyanın en büyük yazılım firmalarından Oracle yaptığı açıklamada, Sun Microsystems'e hisse başına 9,50 dolar ödeyeceğini...

Kapat