IPHaber

Genel


COMODO’dan ‘güvenlik’ konulu Hackathon

Aralık 6, 2016 by admin in Genel with 0 Comments
1481009168_comodo_hackathon_v1

Siber güvenlikte yenilikçi çözümlerin adresi Comodo, Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü (Compec) ile 10-11 Aralık tarihleri arasında ‘güvenlik’ konulu, ödüllü bir hackathon düzenliyor.

Hackathon, öğrencilerin yazılım bilgilerini ve üretkenliklerini test edebilecekleri, probleme yönelik çözüm üretme sürecini 24 saat süresince deneyimleyebilecekleri bir hackathon olacak. 9 Aralık’a kadar başvuru yapılabilecek etkinliğe yazılıma ilgi duyan herkes katılabilecek. Etkinliğe maksimum 4 kişilik ekipler halinde katılım da söz konusu olabilecek. Hackathon’un bitimiyle birlikte proje sunumuna başlanacak. Kazananları, sunumları değerlendiren jüri açıklayacak. Birinci gelen grup üyelerine Media Mark’tan 500’er liralık hediye çeki verilecek. İkincilik ödülü Virtual Reality Headset, üçüncülük ödülü de powerbank olacak.

Etkinlik için kayıt zorunlu olacak. Kayıt olmak ve ayrıntılı bilgi almak için; http://compec.boun.edu.tr/hackathon adresi ziyaret edilebilir.

#Comodo, #Compec, #güvenlik, #ödüllü, #hackathon, #sonhaber

The post COMODO’dan ‘güvenlik’ konulu Hackathon appeared first on ITNetwork.

Kaynak:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Zyxel Armor Z2 oyuncuların aklını başından alacak

Zyxel, yeni ürünü dual-band kablosuz router Armor Z2 ile online oyun tutkunlarının sınırlarını zorlamaya hazırlanıyor Ağ teknolojileri alanında dünya liderlerinden...

Kapat