Cisco ve Devoteam Secura’dan fiziksel güvenlik semineri

0
16

Video gözetim, IP kameralar ve elektronik erişim kontrolü için geniş ağ temelli olanaklar sağlayan Cisco fiziksel güvenlik çözümleri ses, veri ve fiziksel güvenliği aynı cihazda toplayarak yenilikçi bir teknoloji sunuyor. Cisco fiziksel güvenlik çözümleri ile ilgili son gelişmeler 29 Eylül’de Taksim The Marmara Otel’de Cisco ve Devoteam Secura işbirliği ile düzenlenecek seminerde tanıtılacak. 9:00’da başlayacak seminerde sunumlar ve canlı demolar gerçekleştirilecek ve seminer öğle yemeği ile tamamlanacak. Katılımın ücretsiz olduğu seminere kayıt için PhySec@secura.com.tr adresine e-posta göndermek yeterli.

Cisco fiziksel güvenlik çözümleri müşterilerin IP ağlarını, analog teknolojilere yapılmış mevcut yatırımlarını koruyarak, daha entegre fiziksel güvenlik sistemleri oluşturmak için açık bir platform olarak kullanmalarına olanak tanıyor. Fiziksel güvenlik altyapıları ve operasyonlarını tümleştirerek IP ağlarını bir platform olarak kullanmaya başlayan müşteriler, ilgili verilere hızlı ulaşım ve diğer IP-merkezli sistemlerle entegrasyon sayesinde önemli kazançlar elde edebiliyor. Böylece yüksek seviyede farkındalık sağlayarak kritik kararların daha hızlı bir şekilde alınmasına olanak tanıyor.

Cisco tarafından sunulan fiziksel güvenlik çözümleri ihtiyaca göre de şekillendirilebiliyor. Böylece sadece birkaç kameradan binlerce kameraya, yerel ve geniş ağlardan kablosuz bağlantılara, bina içinden zorlu bina dışı ortamlar ve mobil ortamlara kadar geniş alanları kapsayabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.