IPHaber

Mobil


Cisco, kurumsal için Android tablet mi üretecek?

Nisan 24, 2010 by admin in Mobil with 1 Comment

Apple, HP derken bilişim dünyasının önemli isimlerinden Cisco’da kendi tabletini mi hazırlıyor ? CNET’in ünlü podcastlerinden Buzz Out Loud’un yayınlanan son bölümünde yer alan bir maile göre ünlü firma özellikle kurumsal müşterilere hitap edecek olan bir tablet üzerinde çalışıyor.

İrlandalı bir dinleyicinin gönderdiği maile göre firmanın hazırladığı tablet 7 inç boyutlarında olacak ve Android işletim sistemiyle gelecek. Ön yüzeyinde video konferansları için kamera ve gürültü önleyicili iki adet mikrofon bulunacağı belirtilen tablet VPN Access, WebEx gibi Cisco orjinli özelliklere destek verecek.

İletişim kabiliyetlerinin ön plana çıktığı bir tablet olması beklenen cihazın 3G, 4G gibi hangi bağlantı yeteneklerine sahip olacağı, satışa ne zaman sunulacağı ve satış fiyatıysa şimdilik bilinmezken, firma cephesinden bu iddiayla ilgili herhangi bir açıklamada gelmediğini belirtelim.

Tagged ,

Related Posts

One Comment

  1. Tweets that mention Cisco, kurumsal için Android tablet mi üretecek? | IPHaber.com -- Topsy.comNis 24, 2010 at 18:01

    […] This post was mentioned on Twitter by IPHaber. IPHaber said: Cisco, kurumsal için Android tablet mi üretecek? http://goo.gl/fb/n1gOv […]

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Korsanlığın nedeni hızlı internet

Moneysupermarket tarafından yapılan bir araştırmaya göre süper hızlı genişbant sahiplerinin yasadışı içerik indirmelerinde internet bağlantılarının hızlı olması yadsınamaz bir sebep...

Kapat