IPHaber

Genel


Çevrimiçi satışlara sınırlama getirilmeli

Temmuz 16, 2014 by admin in Genel with 0 Comments

By Interpromedya Haber Merkezi

Kasım 2011’den beri çevrimiçi satışa açık olan heradimda.com; Crocs, Birkenstocks, Twigy, Havaianas ve daha birçok markayı barındırıyor.

Kadın, erkek, genç, çocuk gibi herkese hitap ederek farklı ödeme çeşitleri sunan heradimda.com “Beklemeye son!” sloganı ile çalışıyor. Heradimda.com’da satışa sunulan markalar hakkında detaylı bilgi veren HerAdimda.com ‘un kurucusu Banu KAYA şunları dile getirdi:

“İnternet alışverişlerinde 10-15 gün süre ürünün tedariği ve kargo sürelerini minimuma indirmek için yola çıktık. Kendi yaptığımız alışverişlerde bile birçok firmanın daha satış işlemi esnasında ürün elinize şu tarihte ulaşacaktır diyerek verdiği bir aya yakın süreleri hep şaşkınlıkla izledik. Artık yeni dönemde elinde stok bulunan siteler revaçta. Müşterilerimiz aldıkları ürünün hemen ellerine ulaşmasını bekliyorlar. Saat 16:00’ya kadar olan tüm siparişlerimizi aynı gün kargoya vererek ürünün müşterilerimize bir an önce müşterilerimize ulaşmasını sağlıyoruz.”

Twigy markasının tüm ürünlerini bünyesinde bulunduran HerAdimda.com; babet, terlik, parmak arası terlik, panduf, ev botu, hello kity, şirinler, taraftar terlikleri ve değişik çeşitler sunuyor.

Source: BTHABER

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
İnternette kimlik avı gittikçe yaygınlaşıyor

By Interpromedya Haber Merkezi Bilindiği üzere internet üzerinden kullanıcıları kandırmanın en kolay yollarından biridir kimlik avı. Kaspersky Lab'in verilerine göre...

Kapat