IPHaber

Genel


CeBIT Fırsatı 6 Ay 8Mbps Internet TurkNet'ten ücretsiz

Ekim 2, 2009 by admin in Genel with 0 Comments

TurkNet, CeBIT’teki standını ziyaret edenlere 8Mbit’e kadar en hızlı internet erişimini ilk 6 ay bedava kullanma olanağı sunuyor. Geçen seneki CeBIT fuarında benzer bir kampanyanın katılımcılardan yoğun ilgi görmesi üzerine bu sene de 6 ay bedava internet keyfi kampanyası düzenleyen TurkNet, geçen senekinden farklı olarak bu sene kullanıcılarını 8Mbit bağlantı hızıyla uçuracak. Bu sene 7-11 Ekim tarihlerinde düzenlenecek CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı’nda TurkNet’in 7. Salon A10 no’lu standını ziyaret edenler fuarda TurkNet ADSL abonesi olmaları halinde ilk 6 ay boyunca hızlı internetin keyfini ücretsiz olarak çıkaracaklar.

Ev ve işten ucuz arama hizmeti 1095

ADSL kampanyasının yanı sıra kullanıcılar, TurkNet standındaki deneme noktalarından “Ev ve İşten Ucuz Arama Hizmeti 1095”i ücretsiz olarak kullanma imkanı bulacaklar. Arayacakları numaradan önce 1095’i tuşlayarak şehirlerarası, uluslararası ve cep telefonu aramaları yapabilecek ve bu hizmeti ücretsiz olarak deneyebilecekler. Bunun yanı sıra fuar ziyaretçileri şehiriçi görüşmeleri ve sabit hat numara taşıma konusunda TurkNet’in sunmaya hazırlandığı hizmetler hakkında bilgi alabilecekler.

TurkNet, fuarda kurumsal hizmetleri çerçevesinde verdiği veri merkezi, telefon hizmetlerini de tanıtacak. Bununla birlikte fuar süresince web e-posta ve hosting (barındırma) ürünlerinde de yüzde 10 indirim yapacak.

TurkNet bayisi olup doğrudan TurkNet ile çalışan kazanıyor

TurkNet sunduğu  ADSL, hosting ve ses hizmetlerinin satışından gelir elde etmek üzere TurkNet bayisi olmak isteyen ilgililerle de CeBIT’te görüşmeler yapıp, yeni işbirliklerine imza atmayı hedefliyor. TurkNet geçtiğimiz günlerde ADSL satışındaki deneyiminin yanı sıra teknoloji alanındaki uzmanlığından da yararlanarak yeni bir bayilik sistemi oluşturmuş ve TurkNet bayisi olmak isteyen herkese aradaki tüm aracı kurumları kaldırarak TurkNet’le doğrudan çalışma imkanını sunmuş, büyük küçük tüm işletmelere TurkNet ADSL bayisi olmaları için kapılarını açmıştı. CeBIT fuarında ilgilenenlerin bayi ağına katılıp doğrudan satış yapmaya başlamasına olanak tanıyan bu yeni sistemini de tanıtacak olan TurkNet, bu sistemle bayilerin doğrudan TurkNet ile çalışarak ödemelerini doğrudan TurkNet’ten alması avantajını sunuyor. Diğer taraftan yeni geliştirilen TurkNet Hosting Online Bayilik Sistemi ile TurkNet hosting ürünlerini satmak isteyen firmalar fuarda bilgi alabilecek ve bayi olmak isteyen firmaların hesaplarının açılışı fuar sırasında hemen yapılacak.

TurkNet geniş ürün yelpazesi içeren kapsamlı bayilik sistemiyle firmalara fayda sağlarken, yaratacağı istihdam olanağıyla Türk ekonomisine de katkı bulunmayı hedefliyor.

TurkNet Pazarlama Müdürü Z. Meziyet Akbay, CeBIT’e özel olarak hazırlanan kampanya ve TurkNet’in CeBIT’te ziyaretçilere aktaracağı hizmetleriyle ilgili şunları söylüyor: “CeBIT fuarı, sektör için önemli bir buluşma noktası. Geçen sene de bu fuara katılmış, müşterilerimiz ve kullanıcılarımızla tanışma imkanı bulmuş ve onlara yine çok cazip bir kampanya sunmuştuk. Geçen sene gördüğümüz ilgi üzerine bu sene de benzer bir kampanyayla fuarda standımızı ziyaret edenlere ilk 6 ay ücretsiz internet erişimi sunuyoruz. Ancak bu seneki kampanyamızı yine kendi güçlü omurgamız üzerinden sunduğumuz 8Mbit’e kadar hızlı internet farkıyla düzenliyoruz. Ayrıca bu sene TurkNet bayisi olup, kazancına kazanç katmak isteyen tüm işletmeleri standımıza bekliyoruz. TurkNet ile arada hiçbir aracı kurum olmaksızın doğrudan çalışma imkanı veren bayilik sistemimizi onlara tanıtacağız ve dilerlerse bayilik işlemlerini anında gerçekleştirip, ofislerine döndüklerinde hemen satışlara başlamalarını sağlayacağız. Diğer taraftan yakın zamanda başlayan şehiriçi görüşmeler ve sabit hat numara taşınabilirliği konusunda yaptığımız çalışmalar ve verdiğimiz hizmetleri de ziyaretçilerimize tanıtabileceğiz. Kullanıcılarına önemli avantajlar sunan bu hizmetlerimizin de büyük ilgi görmesini bekliyoruz.”

Tagged , , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Broadcast, Cable & Satellite 2009 – Fuar ve Konferansı

Cable & Satellite eurasia, Hannover Messe International İstanbul tarafından bu yıl on üçüncüsü düzenlenecek Broadcast, Cable & Satellite 2009 –...

Kapat