IPHaber
Son Yazılar

Genel


CARDTEK, European Business Awards’ta Ülkemizi Temsil Edecek

Ekim 6, 2016 by admin in Genel with 0 Comments

Yenilikçi ödeme sistemleri çözümleriyle uluslararası çapta öncü çalışmalara imza atan Cardtek, Avrupa’nın en başarılı kurumlarının belirlendiği European Business Awards’ta Türkiye’den Ülke Şampiyonu seçildi. Cardtek, Avrupa’nın seçkin kurumları arasında en iyi uygulamaları belirleyen European Business Awards’ın ikinci aşamasında ‘Ruban d’Honneur’ için değerlendirilecek.

Uluslararası çapta 25’i aşkın ülkede sunduğu yenilikçi ödeme sistemleri çözümleriyle tanınan Cardtek, Avrupa’nın en prestijli iş ödülleri European Business Awards’ta, Türkiye’den Ülke Şampiyonu olmaya hak kazandı. Avrupa’nın en iyi şirketleri arasında işte mükemmelliği ve en iyi uygulamaları teşvik etmek üzere 10 yıldır gerçekleştirilen European Business Awards’ta bu yıl 34 ülkeden 33.000 kurum yer aldı.

Cardtek, inovasyon, iş etiği ve başarılarının temel alındığı kriterler kapsamında bağımsız bir jüri tarafından değerlendirildi. Böylece şirket, ilk aşamada Ülke Şampiyonu seçildi ve halk oylamasının da olduğu ikinci bir aşamada değerlendirilmeye hak kazandı.

Uçtan uca ödeme sistemleri alanında 2001 yılından bu yana dünya çapında 150’yi aşkın kurumla başarılı iş birliklerine imza attıklarını ve bu ödülün işte mükemmellik yolculuklarının bir mihenk taşı olduğunu belirten Cardtek Payment Solutions Genel Müdürü Ahmet Akgün; “Avrupa’nın en dinamik, en iyi şirketlerinin yer aldığı European Business Awards’ta Türkiye’yi temsilen Ülke Şampiyonu seçilmek bizler için büyük bir gurur kaynağı. 15 yılı aşkın bir süredir ödeme sistemleri alanında sunduğumuz 360 derece çözümlerimizle sektörün öncüleri arasında yer almak ve üstün bir müşteri memnuniyeti sağlamak üzere çalışıyoruz. European Business Awards’taki bu başarımız doğru yolda olduğumuzun bir kanıtıdır” dedi.

European Business Awards CEO’su Adrian Tripp ise; “Türkiye’yi temsilen Ülke Şampiyonu seçilen Cardtek’i kutluyorum. Bu ödül, Cardtek’in Avrupa’nın güçlü iş dünyasında önemli bir rol üstlendiğinin; inovasyon, iş etiği ve başarılarından oluşan kriterlerimiz kapsamında üstün bir performansa sahip olduğunun bir göstergesidir” şeklinde konuştu.

İkinci aşamada Ülke Şampiyonları şirket hikâyelerini özel bir video ile anlatacak ve bağımsız bir jüri tarafından ‘Ruban d’Honneur’ statüsü için değerlendirilecek. Bu ödüle layık görülen şirketler ise 2017 yılında gerçekleşecek ödül töreninde açıklanacak.

Aynı zamanda şirketlerin hazırlamış olduğu video’lar iki aşamalı olarak European Business Awards web sitesinde halk oylamasına sunulacak. Her bir şirketin kendi ülkesi kapsamında oylanacağı bu aşamada, en çok oyu alan şirket “Ulusal Halk Şampiyonu” seçilecek. 2015-16 döneminde şirketlere küresel çapta 227.000 kişi oy vermişti. Aynı dönemde European Business Awards’a AB ülkeleri, Türkiye, Norveç, İsviçre ve Makedonya’dan katılan şirketlerin toplam cirosu 1,2 trilyon Euro, toplam çalışan sayısı ise 2,5 milyondu.

#ödemesistemleriçözümleri, #Cardtek, #Avrupa, EuropeanBusinessAwards, #ÜlkeŞampiyonu, #Ruband‘Honneur

The post CARDTEK, European Business Awards’ta Ülkemizi Temsil Edecek appeared first on ITNetwork.

Kaynak:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat