IPHaber

Sanallaştırma


Bulutlar 20 Bin Kişiye İş Sağlayacak

Ocak 26, 2011 by admin in Sanallaştırma with 0 Comments

Geleceğin meslekleri ve iş tanımları günümüzde yapılan yatırımlarla belirli olmaya başladı. Büyük teknoloji şirketlerinin gerçekleşmesi için milyarlarca dolarlık yatırım yaptığı cloud computing aynı zamanda gelecekteki meslekler için de önemli bir yere sahip olacak.

Geleceğin Meslekleri Belli mi Oldu?
Günümüzde güvensiz bulunduğu için bazı şirketlerin ve teknoloji uzmanları teknoloji uzmanları tarafından protesto edilen sistem tüm olumsuzluklara rağmen büyümeye devam ediyor.
Microsoft İrlanda hazırladığı bulut bilişim raporuyla oldukça sistemin iş dünyasına olan katkılarını ortaya çıkartmış oldu. Firmanın araştırmalarına göre, ülkede hızla büyüyen cloud computing yatırımları 2014 yılının sonuna kadar 20 bin kişiye dolaylı ve direkt olarak iş imkanı sunacak.
Ireland Insider dergisinin hazırladığı rapora göre, yıl sonuna kadar cloud computing sayesinde 8.600 İrlandalı’nın iş bulacağı iddia edildi.

SDN

Tagged ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Fizy, Türkiye'de yeniden açılıyor

Fizy.com'un açılma kararı çıktı. Müyap'ın aldığı kapatma kararlarının veya en azından Fizy.com için verilen kararın mahkemeden onaylanmadığı, sadece savcılık tarafından...

Kapat