IPHaber

Genel


BuldumBuldum.com kapanıyor

Eylül 28, 2018 by admin in Genel with 0 Comments

Ülkemizin bilinen e-ticaret sitelerinden olan BuldumBuldum.com, yolun sonuna geldi. Geçtiğimiz yılın Mart ayında yeni yatırım turuna imza attığını sizlere aktardığımız BuldumBuldum.com‘un sıkıntılı bir süreç içinde olduğu uzun zamandır konuşuluyordu.

Bugün Twitter üzerinden açıklamalar yapan BuldumBuldum.com kurucusu ve CEO’su Güçlü Gökozan, bugünden itibaren BuldumBuldum.com’u ve tüm operasyonlarımızı kapatma kararı aldığını duyurdu. Hatırlatmak gerekirse BuldumBuldum.com‘un yatırımcıları arasında Hasan Aslanoba, Nevzat Aydın, Melih Ödemiş, Bedii Can Yücaoğlu ve Birol Yücel gibi önemli isimler yer alıyordu.

Dolayısıyla bunca zorlukla bir hiç uğruna uğraşıyormuşuz noktasına geldim. Bu sebeple bugünden itibaren https://t.co/iEitRTB5BG u ve tüm operasyonlarımızı kapatma kararı aldım. Umarım daha güzel hikayelerde tekrar görüşürüz

— Güçlü Gökozan (@GucluGokozan) September 28, 2018

Tüm iadeler gerçekleştirilecek

12 sene boyunca BuldumBuldum.com’u her siparişiyle çok mutlu eden müşterileri başta olmak üzere, yatırımcılarına, tedarikçilerine ve birlikte çalıştıkları diğer tüm paydaşlara teşekkür de eden Gökozan, sipariş veren ama ulaşmayan, ya da iade isteyen tüm müşterilerinin de tüm iadelerinin gerçekleştirileceğini de dile getirdi.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, Elon Musk’ı dava etti

ABD'nin Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu olarak hizmet veren Securities and Exchange Commission (SEC), Tesla CEO'su Elon Musk‘ı dolandırıcılık suçlaması...

Kapat