IPHaber

Genel


Bu modem telefon faturalarını düşürür

Nisan 20, 2009 by admin in Genel with 0 Comments

Sabit hat kalitesi ile konuşma imkanı sağlayan ürün, kurulduktan sonra telefonunuzu her zaman olduğu gibi kullanıyorsunuz.

AirTies’ın yeni, üst sınıf kablosuz VoIP modemi Air 6271 ile bilgisayar, mikrofon veya kulaklığa gerek kalmadan, mevcut telefonlarınızdan arama yapabilir, özel bir kod çevirmeden alıştığınız gibi telefon edebilirsiniz. Üstelik en gelişmiş sıkıştırma teknolojisi sayesinde kesintisiz, yankısız bir ses kalitesi ile çok uygun fiyatlara şehirlerarası ve yurtdışı görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Farklı servis sağlayıcılar ile hiç bir ekstra ayar yapmadan, tak-çalıştır mantığı ile kolaylıkla kurulabilme özelliğine sahip Air 6271 ile aklınızda hiç bir kod tutmanıza gerek kalmadan, sadece aramak istediğiniz numaranızı çevirip, çok uygun fiyatlara görüşebilirsiniz. Aynı anda iki telefon görüşmesi yapabilme imkanı sunan Air 6271 ile arayan numaraları görebildiğiniz gibi, arayan numaraları kısıtlama veya arayan numaraları bekletme gibi telefon servislerinden yararlanabilirsiniz.

Air 6271’in özellikleri uygun fiyat ve yüksek ses kalitesi ile sınırlı değil. Air 6271’de gelişmiş PSTN yedeği, 4 Ethernet portu, 54 Mbps ADSL2+ Kablosuz İletişim, Türkçe ve İngilizce web arayüzü bulunuyor. PSTN yedeği özelliği sayesinde, elektrik kesintisi veya ADSL bağlantısı ile ilgili sorunlarda, hiçbir problem yaşamadan sabit telefon hattınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca cihaz için tanımlanmış arama planına bağlı olarak, telefon görüşmelerini İnternet veya sabit hat üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 4 Ethernet Portu sayesinde, kablolu masaüstü bilgisayarları ya da printer gibi kablolu cihazları İnternet ağınıza dahil edebilirsiniz.

Tagged ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
6 kat hızlı ve yüzde 50 tasarruflu

Air 4450, sahip olduğu özellikler ile gerek işyerleri, gerekse son kullanıcılar için, çok sayıda avantajı bir arada sunuyor. Bunlardan en...

Kapat