IPHaber
Son Yazılar

Telekom


BT'den yeni video konferans uygulaması!

Mayıs 25, 2011 by admin in Telekom with 0 Comments

BT Conferencing, iPhone, iPad, Android İşletim Sistemli telefon ve tablet cihazlar için türünün ilk örneği olan video konferans uygulaması BT Engage Meeting Mobile’ı piyasaya sundu.

BT Conferencing’ın iPhone, iPad, Android İşletim Sistemli telefon ve tablet cihazlar için geliştirdiği yeni uygulaması “BT Engage Meeting Mobile”, video konferans görüşmesini her zamankinden daha kolay hale getiren güçlü bir programlama ve otomasyon aracı. Uygulama sahiplerinin, bir mobil cihaz kullanarak video konferans ekipmanlarını kontrol etmelerine, bir toplantıyı çabucak başlatmalarına, toplantıyı bitirmelerine ve toplantı süresini uzatmalarına imkan veriyor. Uygulama Cisco, LifeSize, Polycom ve TANDBERG gibi tüm büyük video konferans üreticileriyle uyumlu.

Uygulama, toplantı şablonları, özel dizinler, B2B programlama, iCAL entegrasyonu ve geniş bir online raporlama araçları seti ile birlikte gelen bir web tabanlı araç olan BT Engage Meeting Manager ile birlikte çalışıyor. Uygulamanın en güçlü özelliği, konferans kontrolünü toplantı sahibinin ellerine teslim etmesi.

BT Conferencing CEO’su Jeff Prestel, “Bu, BT Conferencing’in şirketlerin iş yapma şekillerini değiştirmelerine yardım etmek için sağladığı işbirliği çözümlerinden yalnızca biri. Tasarruf etmek, üretkenliği artırmak ve seyahate harcanan zamanı azaltmak için gittikçe daha fazla kuruluş video konferans görüşmesini kullanmaya başladı. Bu mobil uygulama, türünün ilk örneği ve müşterilerimize masalarından uzakta olsalar bile programlama ve arama kontrol seçenekleri sağlıyor” dedi.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat