IPHaber

Genel


Broadcast, Cable & Satellite 2009 – Fuar ve Konferansı

Ekim 2, 2009 by admin in Genel with 0 Comments

Cable & Satellite eurasia, Hannover Messe International İstanbul tarafından bu yıl on üçüncüsü düzenlenecek Broadcast, Cable & Satellite 2009 – a CeBIT event – Fuar ve Konferansı, 7- 11 Ekim 2009 tarihleri arasında dünyanın ilk on bilgi ve iletişim teknolojileri fuarı arasında yer alan CeBIT Bilişim Eurasia fuarımız ile beraber eş zamanlı olarak Tüyap’ın 8.9.10. salonlarında düzenlenecektir. CeBIT Bilişim Eurasia 2008 yılında 159,302 kişiyi ağırlamış bulunmaktadır. 2009 yılında 40’ı aşkın farklı sektörden iş dünyası bölümlerinde ağırlanacak olan “profesyonel ziyaretçiler” aynı zamanda Broadcast, Cable & Satellite eurasia fuarı katılımcılarının hedef ziyaretçi kitlesini ilgilendirmektedir. Fuarımız bu yılda Uydu, Yayıncılık ve Kablo sektörlerindeki profesyonellerin buluşma noktası olmaya devam edecektir. Küresel iş bağlantıları için en büyük platfrom niteliğinde olan fuar, uluslararası konferans programıyla da zenginleşiyor.

Yeni iş deneyimleri için büyük fırsat !
İş ilişkilerini geliştirmek ve yeni deneyimler kazanmak isteyen firmalar iki fuarın yarattığı benzersiz iş platformundan yararlanacak. İki fuarın sinerjisi bilişim, yayıncılık ve uydu iletişimi gibi birbiri ile bağlantılı sektörlerdeki ilgili herkesi bir araya getirerek beklentilerinin üzerinde iş bağlantısı fırsatları sunacak. Yetmişin üzerinde ülkeden gelen katılımcı ve ziyaretçiler yüksek enerjili bir iş ortamında buluşacaklar. Kaçırılmaması gereken bu etkinlik hızla büyüyen Avrasya pazarlarına girmek ve verimli iş bağlantıları kurmak isteyen profesyoneller için benzersiz bir ortam sunuyor.

Uydu Sektörü’nün ihtiyaç duyduğu ziyaretçiler fuarda
Fuara her yıl davet edilen ziyaretçilerin yanı sıra Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden sektörle ilgili ziyaretçiler fuarda ağırlanacak. Geçtiğimiz sene gerçekleştirilen program çerçevesinde Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki uydu operatörleri fuarda ağırlandı ve sektördeki en son teknolojilerin ve trendlerin paylaşılacağı seminer programlarına katılma fırsatı buldular.
Dinamik konferans programı

Fuar ile beraber her yıl gerçekleştirilen konferans programı sektör için bir öğrenme ve tanışma platformu yaratıyor. Yayıncılık ve uydu sektörlerinin güncel durumu ve ihtiyaçlarına ışık tutan konferans programı bu yıl da pazardaki en son teknolojiler ve trendler hakkında katma-değerli bilgiler sunmaya devam edecek.Geçtiğimiz yıl 28 ülkeden 492 katılımcı ağırlayan fuar, 15.000 m2’nin üzerinde brüt alanda düzenlendi. Fuarı 45 ülkeden gelen 15.793 profesyonel ziyaret etti. Avrasya’nın kendi sektöründeki en önemli iş platformu olarak bilinen fuar, uydu iletişimi, yayıncılık, kablo ve TV sektörlerinde dünya çapında geliştirilen teknolojileri ve yenilikleri sunacak.

Online Davetiye : http://www.cebit-bcs.com/online_davetiye.php

Tagged ,

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Cebit Bilişim Eurasia 7 Ekim'de açılıyor

CeBIT Bilişim Eurasia Uluslararası Bilgi ve İletişim Teknolojileri Fuarı, 7-11 Ekim 2009 tarihleri arasında Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde...

Kapat