IPHaber
Son Yazılar

Genel


Borusan Telekom’dan önemli adım

Haziran 30, 2008 by admin in Genel with 0 Comments

Borusan Telekom, fiber altyapı yatırımlarını takiben, “Veri Akış Erişimi-VAE” ve “Yerel Ağın Paylaşıma Açılması-YAPA” sözleşmelerini imzaladı. Borusan Telekom, bu adım sayesinde genişbant üzerinden sunduğu ses ve veri hizmetlerini geliştirebilecek.

VAE ve YAPA sayesinde Borusan Telekom, güçlü altyapısını Türkiye genelinde yaygınlaştırarak veri ve ses hizmetlerini,hem kurumsal hem de bireysel pazardaki tüm müşterilere uygun fiyat avantajları ve yüksek kalite standartları ile sunabilecek. Böylece telekom sektörü tüketicilere maksimum faydayı sağlayacak şekilde rekabete açılırken en iyi hizmeti, en yüksek kalite ve en uygun fiyatla sunma yarışı da hızlanacak.

Borusan Telekom Genel Müdürü Mehmet Başer, imzaladıkları VAE ve YAPA sözleşmelerinin Borusan Telekom ve sektör açısından çok önemli bir gelişme olduğunu ifade ederek şunları söyledi:“Borusan Telekom olarak, hem kurumsal pazardaki yerimizi güçlendirmek hem de bireysel pazara ve KOBİ’lere yönelik uygun fiyatlı, yenilikçi ve kaliteli hizmetler sunmak için yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Bilindiği üzere Borusan Telekom olarak yılbaşında fiber yatırımlarımızı başlatmıştık. Bununla beraber, geçen ay imzaladığımız VAE ve YAPA sözleşmeleri sektörün serbestleşmesi ve bizim büyüme stratejilerimiz açısından çok önemli bir adım oluşturuyor. Bu alanda ciddi bir hazırlığımız var ve gerekli yatırımları en hızlı şekilde yapmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 2008 yılı bizim için; yenilikçi, rekabetçi ve kaliteli hizmetlerle bireysel pazarla tanışacağımız ve kurumsal pazardaki lider konumumuzu daha da güçlendireceğimiz önemli bir atılım yılı olacak”.

VAE ve YAPA ne getirecek?
VAE ve YAPA; İnternet servis sağlayıcılara kendi altyapılarını da kullanarak tüketicilere yenilikçi veri ve ses hizmetlerini daha uygun fiyatlarla sunma olanağı yaratıyor. Tüketicilere ise daha iyi hizmet, daha hızlı İnternet ve daha çeşitli hizmet seçeneklerine daha düşük ücretlerle ulaşma imkanı yaratıyor.

Alıntı: http://www.computerworld.com.tr/borusan-telekomdan-onemli-adim-detay_594.html

Tagged , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat