IPHaber

Genel


Borsa İstanbul Gongu Global Girişimcilik Haftası için Çalacak

Kasım 11, 2015 by admin in Genel with 0 Comments

Girişimcilerin ve büyüme potansiyeli olan tüm şirketlerin halka açılmaksızın yatırımcılarla buluştuğu Borsa İstanbul Özel Pazar’ın faaliyete başlamasının birinci yıldönümü ve Global Girişimcilik Haftası’nın resmi açılışı Borsa İstanbul gonguyla başlayacak.

Halka açılmadan pay alımı-satımı yapmak amacıyla şirketler ile yatırımcıları bir araya getiren web tabanlı ve üyelik bazlı bir platform olan Borsa İstanbul Özel Pazar birinci yıldönümünü Global Girişimcilik Haftası’nda kutlayacak. Geçtiğimiz bir yılda, büyüme potansiyeli olan pek çok girişimci şirket ve yatırımcıyı tek çatı altında buluşturan Borsa İstanbul Özel Pazar, geçtiğimiz sene gibi bu yıl da Global Girişimcilik Haftası’nın da resmi açılışına ev sahipliği yapacak.

Habitat ve Uluslararası Girişimcilik Merkezi Başkanı Sezai Hazır, Endeavor Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Girişimcilik Vakfı Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Sina Afra, TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve Borsa İstanbul Genel Müdürü Tuncay Dinç’in katılacağı “Yıldönümü Kutlaması” ve “Global Girişimcilik Haftası Resmi Açılışı” Borsa İstanbul gonguyla başlayacak.

Gerçekleşecek törende Habitat ve Uluslararası Girişimcilik Merkezi Başkanı Sezai Hazır, Endeavor Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Girişimcilik Vakfı Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Sina Afra, TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Sabancı açılış konuşmalarını yapacaklar. Açılışın ardından Aslanoba Capital Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Aslanoba bir keynote konuşması gerçekleştirecek ve Endeavor Türkiye Genel Sekreteri Didem Altop moderatörlüğünde Türkiye yatırım ekosistemini ele alan bir panel gerçekleşecek.

The post Borsa İstanbul Gongu Global Girişimcilik Haftası için Çalacak appeared first on ITNetwork.

Source:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Tüm Dünyada Yaşanan ‘Dijital Değişim’ Süreci, Samsung Türkiye ve Cdo Turkey’nin Birlikte Düzenlediği ‘DİJİTAL Değişimin Liderleri Buluşuyor!’ Etkinliğinde Masaya Yatırıldı

Samsung Türkiye ve CDO Turkey, lider şirketlerin Dijital Değişim Direktörlerini (CDO) düzenledikleri “Dijital Değişimin Liderleri Buluşuyor!” etkinliğinde bir araya getirdi....

Kapat