IPHaber

Genel


Blockchain Venture Summit’in ilk tur konuşmacıları

Mart 12, 2018 by admin in Genel with 0 Comments
Blockchain Venture Summit'in ilk tur konuşmacıları

Yıllardır düzenlediğimiz Webrazzi Etkinliklerine herkes aşina: E-Ticaret, Dijital, Developer, Fintech, Summit derken hem bölgenin hem de Türkiye’de ekosisteminin en önemli etkinliklerine imza atıyoruz. Geçtiğimiz aylarda yayına aldığımız blockchain odağındaki İngilizce yayınımız Bitrazzi‘nin hayata geçmesiyle birlikte ise yeni bir dönem başlıyor. Webrazzi ve Bitrazzi’nin medya sponsoru olacağı etkinlik dizisi Blockchain Venture Summit‘in ilkini İstanbul’da gerçekleştireceğiz.

I’m so excited and can’t wait for the actual announcement. Sorry @webrazzi and @bitrazzi teams Blockchain Venture Summit, Istanbul – We’ll announce the details soon!

— Arda Kutsal (@ardakutsal) February 7, 2018

28 Mart 2018 tarihinde gerçekleştireceğimiz Blockchain Venture Summit katılımcılarına blockchain ve kripto para ekosistemindeki yatırımcılar, uzmanlar ve profesyonelleri buluşturacak.

Blockchain teknolojisinin önümüzde açabileceği yeni ufukların tartışılacağı konferansta, günümüz ICO‘larına dair akıllara takılan sorulara da yanıt aranacak. ICO’lar gerçekten fon toplamanın yeni yolları mı ve bu kavram girişim sermayesinin sonunu mu getirdi, hep beraber anlamaya çalışacağız.

We’ll announce the first round of speakers and ICO Lounge startups of Blockchain Venture Summit, soon. So, please stay tuned! pic.twitter.com/1WlcpHbIoX

— Blockchain Venture Summit (@BVentureSummit) February 27, 2018

Webrazzi Summit’ten hatırlayacağınız Wyndham Grand Levent’te düzenlenecek Blockchain Venture Summit, blockchain ve kripto para girişimcilerini, bu alanlara ilgi duyan yatırımcıları ve blockchain teknolojisini erkenden kullanmayı hedefleyen şirketleri ağırlayacak. Uluslararası katılıma açık olan konferansımızda, dünyanın çeşitli ülkelerinden blockchain şirketleri kendilerini Webrazzi Summit’ten alışkın olduğunuz Startup Lounge‘un ICO Lounge formatında anlatacaklar.

Blockchain konusunda ilgili kişilerin tüm gün sürecek etkinlikte birbirinden değerli konuşmacıları dinleme ve tanışma imkanı da bulabileceğinizi belirtelim. Son olarak etkinlikle ilgilenenlerin erken kayıt fırsatını da kaçırmamasını hatırlatalım. Bunun haricinde sponsor olmak isteyenler hala geç kalmış değil; marketing@webrazzi.com’a e-posta ile ulaşabilirsiniz.

Ülkemizden ve dünyadan sektörün içerisinden önemli isimlerin yer alacağı konferansta ilk konuşmacılar ise şu şekilde:

Ahmet Arslan Join Ventures CEO

ANDREW THORNHILL Co-Founder Spotcoin

BOBBY LEE, Co-founder BTCC, Board Member Bitcoin Foundation BTCC/Bitcoin Foundation

Bülent Tekmen, Co-Founder/CEO Colendi

EDDY TRAVIA, Co-Founder/CEO Coinsilium

SALIM ALI, Co-Founder/CEO Loyakk

STEFAN HEILMANN, CEO IEG

BURAK YENIGÜN, Founder/General Partner Stylus Capital

YAGUB RAHIMOV, Co-Founder/CEO 7marketz

Önümüzdeki günlerde Blockchain Venture Summit’in yeni tur konuşmacılarını da sizlerle paylaşacağız. Eğer Webrazzi ve tabi ki Bitrazzi‘nin konferansları hakkındaki gelişmeleri kaçırmak istemiyorsanız, etkinliklerimizle ilgili listemize mutlaka kaydınızı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Bunun dışında haberimizin başında da paylaştığımız gibi, Blockchain Venture Summit için erken kayıt indirimi bitmeden yerinizi ayırtmanızı tavsiye ederiz.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Yatırımcı Tim Draper: 5 yıl sonra ödemeler için sadece kripto para kullanılacak

Kripto para erken dönem yatırımcıları arasında en dikkat çekeni herhalde, SilkRoad kapandıktan sonra siteye ait bitcoinleri açık arttırmada satın alması...

Kapat