IPHaber

Genel


Bizim Toptan Satış Mağazaları’ndan yeni e-ticaret sitesi: BizimToptan

Mart 29, 2018 by admin in Genel with 0 Comments
Bizim Toptan Satış Mağazaları'ndan yeni e-ticaret sitesi: BizimToptan

Ülkemizdeki toptan ticaret sektörünün önde gelen firmalarından olan Bizim Toptan Satış Mağazaları, müşterilerine daha başarılı bir deneyim sunmak için yeni e-ticaret sitesini ile karşımızda. Müşterilerine hem toptan hem perakende online alışveriş imkanı sunan Bizim Toptan’ın yeni e-ticaret sitesi olan BizimToptan.com.tr, toptan odağına karşılık bireysel satışı ve e-ticaret kanalı ile dikkat çekiyor

69 şehirde toplamda 176 mağazaya sahip olan Bizim Toptan Satış Mağazaları’nın e-ticaret sitesi BizimToptan.com.tr, temel gıda, atıştırmalık, şarküteri & kahvaltılık, içecek, temizlik, kişisel bakım, bebek ürünleri ve gıda dışı olmak üzere toplamda 8 kategoride ürün satışı yapıyor.

1500’e yakın ürün çeşidi

Sunduğu uygun fiyatlar ile rakiplerinin önüne geçmeyi hedefleyen BizimToptan.com.tr, kullanıcılarına 99 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo, kargo takibi ve koşulsuz 14 gün iade hakkı gibi kolaylıklar sunuyor. 1500‘e yakın ürün sunan BizimToptan.com.tr, teslimatlarını MNG Kargo ile gerçekleştiriyor.

Hızlı tüketim ve gıda ürünlerinin online satışının günümüzde çok hızlı bir büyüme içinde olduğunu belirten Bizim Toptan Satış Mağazaları Özel Kanallar Satış Direktörü Veysel Hasanhocaoğlu, piyasadaki oyuncuların çoğunluğu son tüketiciye yönelik hizmet sunduğunu, Bizim Toptan olarak kurumsal ve profesyonel müşteriye online hizmeti sunan öncü firma olmayı hedeflediklerini belirtti. Zengin ürün çeşitliliğini, toptan market fiyat avantajıyla en hızlı şekilde müşterilerine ulaştıracaklarını belirten Hasanhocaoğlu, bu yıl ağırlık verdikleri dijitalleşme çerçevesinde e-ticaret sitelerine yeni bir yüz ve işlerlik kazandırdıklarını da ekledi.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Facebook ve Google’ın hakkımızda bildiği tüm detaylar

Son dönemde Cambridge Analytica skandalının baş göstermesiyle, kişilerin özel hayatlarının ihlali de tüm dünyanın gündeminde üst sıralardaki yerini aldı. Bu...

Kapat