IPHaber

Genel


Binance’ten Benjamin Rameau, Webrazzi Summit 2018 sahnesinde yer alacak

Eylül 28, 2018 by admin in Genel with 0 Comments

17 Ekim 2018 tarihinde düzenleyeceğimiz Webrazzi Summit 2018 konferansımıza sayılı günler kaldı. Türkiye’nin en etkili internet konferansı olan Webrazzi Summit 2018, özellikle blockchain ile ilgilenenler için önemli bir sürpriz ile karşımızda. Binance Labs direktörü olan Benjamin Rameau, Webrazzi Summit 2018 sahnesinde yer alacak.

2004 yılında British Columbia üniversitesinden mezun olan Benjamin Rameau, yatırım bankacılığı ve risk fonu konusunda 10 yılı aşkın bir deneyime sahip. Hong Kong EOS.IO Meetup ve Hong Kong ICO Meetup’ın da kurucusu olan Benjamin Rameau, Webrazzi Summit 2018 sahnesinde hem Binance hem de blockchain ile ilgili önemli bilgiler paylaşacak.

Blockchain ile ilgilenenler için tek sürprizin Benjamin Rameau olmadığını da ekleyelim. Webrazzi Summit 2018’de bir blockchain oturumu da gerçekleşecek. Blockchain alanında sadece bunla kalmayacak Webrazzi Summit’te ScutiX‘ten Aydonat Atasever ve Colendi‘den Bülent Tekmen, Blockchain ile değişecek sektörleri konuşacak.

Kısacası Webrazzi Summit 2018’de blockchain ile gelecek değişim de ele alınacak konulardan biri olacak. Son olarak Webrazzi Summit 2018 konferansımızın yeni konuşmacılarının geçtiğimiz günlerde açılandığını da hatırlatalım. Dilerseniz Webrazzi Summit 2018 konferansının tüm konuşmacılarına buradan ulaşabilirsiniz.

WEBRAZZİ SUMMIT 2018 SPONSORLARI

Elmas Sponsorlar

Platin Sponsor

Altın Sponsorlar

Gümüş Sponsorlar

Medya Sponsorları

Destekleyenler

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Facebook’un yeni VR başlığı Oculus Quest, baharda alıcılarla buluşacak

Mark Zuckerberg, Oculus Connect 5 etkinliğinde Oculus Quest isimindeki yeni VR başlığını tanıttı. Oculus Quest 399 dolar fiyat etiketiyle 2019...

Kapat