IPHaber
Son Yazılar

Genel


Bilişim 500, Veri Yedekleme & Depolamada Zirve NGN’in Oldu

Ağustos 5, 2016 by admin in Genel with 0 Comments

Türkiye’nin lider IT şirketlerinden NGN, 17’nci Bilişim 500 araştırmasında, “Yılın Sistem Entegratörü Veri Yedekleme & Depolama” kategorisinde zirvede yer aldı.

Türkiye’nin lider IT şirketlerinden NGN, çok önemli bir başarıya daha imza attı. NGN; Türkiye bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmaların yıllık net satış gelirlerine göre M2S Araştırma ve Pazarlama Hizmetleri tarafından gerçekleştirilen ‘Bilişim 500′ araştırmasında, ‘Yılın Sistem Entegratörü Veri Yedekleme & Depolama” kategorisinde birçok önemli rakibini geride bırakarak birinci sırada yer aldı.

Bilişim 500’ü sektörün en köklü araştırmaları arasında gösteren NGN Genel Müdür Yardımcısı Müfit Süer, konu hakkında şunları söyledi: “Bilişim 500 2015 sonuçlarına göre NGN olarak bu yıl da her kategoride büyüme ve gelişmemiz devam etti ve “Yılın Sistem Entegratörü Veri Yedekleme & Depolama” kategorisinde zirveye ulaştık. Ayrıca “En Büyük 500 Bilişim Şirketi” sıralamasında bir önceki yıl yer aldığımız 91. sıradan 60. sıraya yükseldik. Bu başarıda bizimle olan tüm iş ortaklarımıza ve değerli müşterilerimize çok teşekkür ediyoruz.”

#Bilişim500, #VeriYedekleme, #Depolama, #Zirve, #NGN, #YılınSistemEntegratörü, #Manşet

The post Bilişim 500, Veri Yedekleme & Depolamada Zirve NGN’in Oldu appeared first on ITNetwork.

Source:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat