IPHaber
Son Yazılar

Telekom


Başın sağolsun Ericsson

Nisan 29, 2010 by admin in Telekom with 0 Comments

4G (LTE) ve network alt yapıları konusunda yaptığı yatırımlarla sık sık haberlerimize konu olan Ericsson Türkiye, dün en kederli gününü yaşadı. Bolu’da yaşanan bir trafik kazası sonucunda, üst düzey yöneticilerinin üçünü kaybeden firma, acısını basın mensuplarına yolladığı bir elektronik posta ile paylaşmayı tercih etti.
Dün sabah saatlerinde yaşanan kazada, şirketin üst düzey yöneticilerinin içinde bulunduğu araç TEM’in Gerede Cankurtaran Mevkii’nde bir tır ile çarpıştı.
Şirket yöneticileri taziye mesajlarında bulundu
Olayın ardından hurdaya dönen araçta bulunan, Ericsson Türkiye Kurumsal Satış Müdürü Bekir Volkan Köksal, İş Geliştirme Yöneticisi Bahadır Asar ve Satış Yöneticisi Ali Uncu yaşamını yitirdi.
Yaşanan kazanın ardından, Ericsson Türkiye Bölge Müdürü ve firmanın Orta Doğu Bölgesi Başkanı, olayla ilgili üzüntülerini belirten açıklamalarda bulundu.
Dünya çapına baktığımız zaman bu tarz olaylara karşı, bazı şirketler üst düzey yöneticilerin aynı araçta yolculuk yapma yasağı koyduğunu görüyoruz. Ülkemizde pek alışık olmadığımız bu yasak, yaşanan kazadan sonra yaygınlaşabilir.

Tagged ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat