IPHaber

Genel


Azercell Defne’yi Çözüm Ortağı Olarak Seçti

Aralık 15, 2016 by admin in Genel with 0 Comments

4 milyondan fazla abonesi ile Azerbaycan’ın en büyük mobil iletişim firması olan Azercell, kurumsal müşterilerine Mobil VPN servisi sunmak için teknoloji partneri olarak Defne Telekomünikasyon’u seçti. Azercell kurumsal müşteri gelirlerini arttırmak için Defne’nin inovatif çağrı kontrolü ve yönetimi çözümlerindeki tecrübesinden faydalanacak.

Defne’nin Mobil VPN çözümü sayesinde Azercell, kurumsal müşterilerine bundan böyle kısa numara arama, çağrı kontrolü, direkt bağlantı, özel numara planlaması, firma çalışma grubu oluşturma, telekonferans, mobil PBX gibi geleneksel servisleri CaaS (Communication as a Service – Hizmet olarak İletişim) iş modelinde kendi iletişim ağı üzerinden sunabilecek.

Azercell CEO’su Vahid Mursaliyev, “Bu birlikteliğin kurumsal abonelerimize sunduğumuz katma değerli çözümlere stratejik değer katacağına inanıyorum. Defne’nin Mobil VPN çözümü sayesinde kurumsal müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu iletişim araçlarını sunarak, operasyonel giderlerini daha iyi kontrol etmelerine ve bütünleşik iletişim ortamı sunarak çalışanlarının verimliliğini arttırmalarına katkı sağlayacağız.” dedi.

Defne Telekomünikasyon CEO’su Oğuz Haliloğlu ise, “Azercell’le olan bu heyecan verici işbirliğimizin Azerbeycan telekomünikasyon pazarının tamamı üzerinde büyük bir etkisi olacağına ve hem Azercell’in kurumsal müşterilerine iletişim servislerinde en son teknolojiyi sunmasına, hem de Defne’nin Bağımsız Devletler Topluluğu bölgesindeki büyüme hızının artmasına faydası olacağına inanıyoruz.” dedi.

#Azerbaycan, #mobililetişim, #Azercell, #kurumsalmüşteriler, #MobilVPN, #DefneTelekomünikasyon, #inovatifçağrıkontrolü

The post Azercell Defne’yi Çözüm Ortağı Olarak Seçti appeared first on ITNetwork.

Kaynak:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
4.5g Lideri Vodafone’dan Aralık Ayına Özel Yeni Abone Kampanyası

Vodafone, Herkesi Fatura Aşım Korkusu Olmadan 4.5g'li Olmaya Çağırıyor Dijital Dönüşüm vizyonu doğrultusunda 4.5G teknolojisini Türkiye'de her yerde ve herkese...

Kapat