IPHaber

Genel


Aynı kodu tekrar tekrar yazmaktan kurtaracak bir araç: TeaCode

Ağustos 31, 2018 by admin in Genel with 0 Comments

Yazılımcılar için özellikle büyük bir projede bazı satırları tekrar tekrar yazmak oldukça ciddi bir zaman kaybına neden olabiliyor. Böyle bir durum için özel kod genişletici kullanmak oldukça faydalı olabilir.

TeaCode, sizi tekrar tekrar aynı satırları yazmaktan kurtaran yeni bir araç ve bu araç sayesinde bener kodları yazmak zorunda kalmadan kısa yollarla hızlıca çözebiliyorsunuz.

Swift, PHP, Objective-C ve HTML için hazırlanmış 80’den fazla hazır kısayol ile satır satır her komut için kod yazmaktan kurtulabileceğiniz gibi kendi kısayolunuzu da oluşturarak kod yazım hızınızı artırabilir ve zaman kazanabilirsiniz.

TeaCode’u bütün editörlerde ve bütün programlama dillerinde kullanabiliyor olmak da oldukça büyük bir avantaj. Deneme sürümü ile bu aracı test edebilir ve memnun kalmanız durumunda kendiniz veya ekibiniz için farklı ücretli paketlerden birine geçiş yapabilirsiniz.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Jaguar Land Rover, ‘sanal gözler’ ile yayaların otonom araçlara olan güvenini artırmaya çalışıyor

Seviye 4 ve Seviye 5 olarak bilinen otonom araçlar, yayalar için ne kadar güvenli? Sizin yanıtınız ne olur bilmem ama,...

Kapat