IPHaber

Mobil


AveaZero ile tüm sosyal ağ hesaplarınızı tek yerden yönetin

Ağustos 28, 2011 by admin in Mobil with 0 Comments

Akıllı telefon ve mobil internetin yaygınlaşmasıyla birlikte büyük bir kullanıcı kitlesi sosyal ağlara girmek için bilgisayar yerine akıllı telefonlarını kullanır oldu. Fakat akıllı telefonlar bilgisayar kadar hızlı olmadığı için bir içeriği birden fazla sosyal paylaşım sitesinde paylaşmak kimi zaman eziyet halini alabiliyor. Bu soruna oldukça kullanışlı bir çözüm Avea’dan geldi.

AveaZero sayesinde ayda 1,99 TL ödeyerek Facebook, Picasa, Twitter ve YouTube hesaplarınızı tek yerden ve kolayca yönetebiliyorsunuz. Servisi bilgisayarınızda da kullanmak mümkün. AveaZero’yu telefonunuzda kullanmak için ilk önce kullanıcı adı olarak kullanmak istediğiniz ismi 3232’ye mesaj atıyorsunuz ve şifreniz bir kaç dakika içinde SMS olarak telefonunuza geliyor. Daha sonra da bilgisayar veya telefonunuzun web tarayıcısını kullanıp sosyal ağ hesaplarınızı sisteme ekliyorsunuz.

Gerekli ayarları yaptıktan sonra sosyal ağlarda paylaşmak istediğiniz durum güncellemesi, video, fotoğraf veya ses dosyasını AveaZero servisine SMS veya MMS olarak yolluyorsunuz ve bu içerik daha önceden belirlemiş olduğunuz sosyal ağ hesaplarınızın hepsinde birden anında yayınlanmış oluyor.

AveaZero ile Facebook, Twitter, YouTube ve Picasa’da paylaşım yapılabiliyor. Aldığımız duyumlara göre yakın zamanda desteklenen sosyal paylaşım sitesi sayısı artacakmış. Daha detaylı bilgi için AveaZerositesini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Microsoft'a dava açan firma, Türkiye'de ikinci el yazılım piyasası kuracak

Türkiye'de ikinci el yazılım alım satımı yapan Verisil firması, yaptığı işin korsan olduğu iddiasında bulunan Microsoft'un savcılığa başvurmasının ardından, Microsoft'a...

Kapat