IPHaber

Çağrı Merkezi


AVEA, Bingöl Çağrı Merkezi ile Doğu’da yeni istihdam için düğmeye bastı

Ağustos 18, 2011 by admin in Çağrı Merkezi, Mobil with 0 Comments

AVEA; Erzincan’daki çağrı merkezinin ardından, Bingöl çağrı merkezi ile yeni istihdamların kapısını araladı. AVEA’nın Bingöl ve Erzincan Çağrı Merkezlerinde istihdam ettiği kişi sayısı sene sonuna kadar 850’ye ulaşacak.

2007 yılında Erzincan’daki Çağrı Merkezi’ne yatırım yapan AVEA, bölgedeki ikinci yatırımını da Bingöl’de gerçekleştiriyor. Bingöl’de kurulan çağrı merkezi ile AVEA, Doğu’daki gençlere iş imkanı yaratıyor. Müşterilerine koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak adına ilk etapta 60 kişilik bir ekiple hizmet verecek Bingöl Çağrı Merkezi, kısa sürede 300 müşteri temsilcisine ulaşacak.

AVEA Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat şunları söyledi ;

“Erzincan ve Bingöl deki Çağrı Merkezlerimiz ile müşterilerimizin hayatına değer katarken bölge için de ciddi bir iş imkanı yaratmaktan heyecan duyuyoruz. Nitekim; bölgenin değerli iş gücü potansiyelini dikkate alarak, doğu bölgelerine yatırım yapmanın, ekonomik canlanmaya da büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz. Yıl sonunda istihdam rakamımız Erzincan ve Bingöl çağrı merkezleri ile 850 kişiyi bulacak. Alt yapı yatırımlarımız 2011 ikinci yarıda da hız kesmeden devam edecek.”

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
5 Kişiye 1 Yıllık ADSL Ücretsiz!

Teknotel Telekom, Facebook sayfasını beğenenler arasından belirleyeceği 5 talihli kişiye, bir yıl boyunca kurumsal kalitede ADSL hizmetini ücretsiz sunacak.

Kapat