IPHaber

Genel


Avaya Türkiye Genel Müdürlüğüne Ayşe Kılıçaslan Atandı.

Mart 7, 2016 by admin in Genel with 0 Comments

2007 yılından bu yana Avaya Kanal Müdürü ve Direktörü olarak görev yapan Ayşe Kılıçaslan, 1 Mart 2016 itibarıyla Avaya Türkiye Genel Müdürlüğüne atandı. 12 yıldan beri Avaya Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapan Sinan Dumlu’dan bayrağı devralan Ayşe Kılıçaslan, genel müdür unvanının yanı sıra; Türkiye satış operasyonuna da liderlik edecek.

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberlesme Mühendisliği’nden mezun olan Ayşe Kılıçaslan, iş hayatına Neteks’de Satış Mühendisi olarak çalışmaya başladı. İlerleyen yıllarda Cisco , 2003-2007 yılları arasında Vasco’da Ülke Müdürü olarak çalıştı. 9 yıl önce Avaya Türkiye ekibine Kanal Müdürü olarak katılan Kılıçaslan, 2014 yılında Avaya Türkiye ofisine bağlanan Mısır, Libya, Yunanistan’dan sonra Türki Cumhuriyetleri’ndeki iş ortakları ekosisteminden sorumlu Bölge Kanal Direktörlüğüne atandı.

Bilgi Teknolojileri ve Telekomünikasyon sektöründe 22 yıllık tecrübeye sahip olan Kılıçaslan, satış, kanal yönetimi ve üst düzey müşteri yönetimi alanlarında görev aldı.

#Avaya #KanalMüdürü #KanakDirektörü #AvayaTürkiyeGenelMüdürlüğü #AyşeKılıçaslan #Manset

The post Avaya Türkiye Genel Müdürlüğüne Ayşe Kılıçaslan Atandı. appeared first on ITNetwork.

Source:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Blippar Görsel Arama Teknolojisi İçin 54 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Lider görsel arama, artırılmış gerçeklik ve derin makine öğrenimi teknolojisi şirketi Blippar dördüncü yatırım turunu tamamladı, San Francisco'nun konusunda uzman...

Kapat