IPHaber

Genel


Autodesk SeeControl satın alması ile “Nesnelerin İnterneti” döneminde elini güçlendiriyor

Kasım 4, 2015 by admin in Genel with 0 Comments

Autodesk SeeControl satın alması ile “Nesnelerin İnterneti” döneminde elini güçlendiriyor

3B tasarım yazılımı şirketi Autodesk, San Francisco merkezli kurumsal “Nesnelerin İnterneti” servis platformu geliştiricisi SeeControl’u satın aldığını duyurdu. SeeControl servisi, üreticilere ve sistem entegratörlere uzaktan yönetilen ürün ve nesnelerini analiz, kontrol ve yönetme imkanı sağlıyor, şirketlere yeni servis fırsatları sunuyor.

Nesnelerin İnterneti dönemine yönelik çözümler

Autodesk, SeeControl platformunu bir hizmet olarak sunmaya ve platforma destek vermeye devam edecek. SeeControl teknolojisini üretim ve inşaat sektörüne yönelik tasarım çözümlerine dahil edecek olan şirket, bu teknolojinin üzerinde başka bir Nesnelerin İnterneti çözümü geliştirmeyi planlıyor. Bu yeni çözüm ile şirketler, ürünlerinin nasıl performans gösterdiğine dair gerçek dünya öngörüleri edinerek müşterilerine yenilikçi yeni servis modelleri sunabilecekler.

SeeControl Autodesk çözümlerine dahil edilecek

Autodesk Bilgi Modelleme ve Platform Ürünleri Kıdemli Başkan Yardımcısı Amar Hanspal, “Nesnelerin yaratımı konusunda yürütülen nesne, ürün ya da ortamların sensörlerle donatılıp tasarım sürecine bilgi aktarabildiği yeni bir geleceğe adım atıyoruz. SeeControl satın alması, Autodesk’in müşterilerinin ürünlerinden veri elde edip bu verileri analiz ederek Nesnelerin İnterneti döneminden maksimum fayda sağlamaları için yeni teknoloji ve çözümler üretme hedefinin ilk adımı. SeeControl ekibi ve ekosisteminin Autodesk’e dahil olmalarından çok mutluyuz” diye konuştu.

The post Autodesk SeeControl satın alması ile “Nesnelerin İnterneti” döneminde elini güçlendiriyor appeared first on ITNetwork.

Source:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Lenovo’nun USB Görünümündeki Bilgisayarı ile Masaüstü Bilgisayarınız Artık Cebinizde

Lenovo'nun sadece 65 gramlık teknolojisi Lenovo IdeaCentre Stick 300, bulunduğunuz ortamdaki tüm monitör ve televizyonları anında masaüstü bilgisayara dönüştürüyor. Türkiye'nin...

Kapat