IPHaber

Genel


Atos, Unify ile Daha da Büyüyor!

Kasım 18, 2015 by admin in Genel with 0 Comments

Dijital hizmetler konusunda uluslararası bir lider olan Atos, Unify’ı satın alarak daha da büyüyor. 2016 yılının ilk çeyreğinde tamamlanacak anlaşma sayesinde Atos, entegre iletişim çözümlerinde tüm dünyada üçüncü sırada olan Unify ile iletişim çözümleri yelpazesini genişletiyor

Uluslararası IT hizmetleri şirketi Atos, entegre iletişim çözümlerinde tüm dünyada üçüncü sırada olan Unify’ı satın alıyor. Merkezi Münih’de olmak üzere Siemens Enterprise Communication adı altında 2008 yılında kurulan, Gores Grup (%51) ile Siemens’in (%49) ortaklığında daha çok Avrupa ve Amerika’da etkin olan Unify, 5600 çalışanı ile 60’tan fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Endüstri analistleri tarafından kurumsal telefon hizmeti ve tümleşik iletişim vizyonunda lider kabul edilen Unify, sahip olduğu 3000’in üzerinde patent ile Atos’un dijital dönüşüm çözümlerini de genişletecek.

Atos, Unify’ın tamamını satın alarak iletişim ile BT hizmetleri arasındaki boşluğu doldurmayı, sosyal işbirliğini arttırmanın yanı sıra dijital dönüşüme odaklanıp müşterilerinin iş performansını geliştirerek iletişimde benzersiz bir entegre çözüm oluşturmayı amaçlıyor.

Unify’ı, müşteri ihtiyaçlarını uçtan uca karşılayabilecek, güvenilir bir iş ortağı olarak gördüklerini belirten Atos Yönetim Kurulu Başkan ve CEO’su Thierry Breton; “Unify alımıyla birlikte kusursuz hizmet çözümleri arayan müşterilerimize sunduğumuz dijital dönüşüm olanakları çeşitlenecek. Portfolyo ve müşteri tabanı, Atos’un mevcut dijital kapasitesini tam anlamıyla tamamlayacak” dedi. Atos Türkiye İcra Kurulu Başkanı ve CEO’su Ahmet Doğan ise satın almanın Atos’un gücüne güç katacağına vurgu yaptı. Doğan, “Unify’in çözümleriyle müşterilerimize uçtan uca, daha kaliteli ve daha entegre hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Bu satın alma sayesinde dijital dönüşüm odaklı vizyonumuzun temellerini de kuvvetlendirmiş olacağız” dedi.

The post Atos, Unify ile Daha da Büyüyor! appeared first on ITNetwork.

Source:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kadın Girişimciler E-Ticarete Erkeklerden Önce Giriyor

E-ticaret yazılımları alanında Türkiye'de lider konumda olan IdeaSoft, Global Girişimcilik Haftası kapsamında 2015'in başından bugüne kadar e-ticarete atılan girişimciler üzerinde...

Kapat