IPHaber

Genel


ASUS Türkiye’de İki Yeni Atama

Ocak 12, 2017 by admin in Genel with 0 Comments
1484223000_zge_K_G__ler_portre

Sistem İş Birimi Ülke Müdürü Özge Kılıç Güler ve Pazarlama Müdürü Şule Bülbülkaya Oldu

Teknoloji devi ASUS, yeni atamalarla kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Özge Kılıç Güler, kariyerine ASUS Türkiye Sistem İş Birimi Ülke Müdürü olarak devam edecek. Şule Bülbülkaya ise Pazarlama Müdürü görevini üstlenecek.

ASUS Türkiye yönetici kadrosunda iki yeni atamasını duyurdu. IT ve Mobil olmak üzere yeniden yapılanan teknoloji devi ASUS Türkiye’nin Sistem İş Birimi Ülke Müdürü Özge Kılıç Güler oldu. İş hayatında 13 yılı aşkın deneyimi olan Güler, FMCG sektöründe başladığı kariyerinin son 10 yılında IT sektöründe yönetici seviyesinde sorumluklar üstlendi. ASUS serüvenine 2010 yılında Ürün Müdürü olarak başlayan Özge Kılıç Güler, sırasıyla Ürün Grup Müdürlüğü ve İş Geliştirme Müdürlüğü görevlerini yürüttü. Aynı zamanda profesyonel dalgıç da olan Özge Kılıç Güler, ASUS Türkiye Sistem İş Birimi’nde Ülke Müdürü olarak görev yapacak.

1484222995_Sule_Bulbulkaya_H

ASUS Türkiye Pazarlama departmanında da yeni bir atama gerçekleşti. Şule Bülbülkaya, ASUS Türkiye Sistem İş Birimi’nin Pazarlama Müdürü oldu. Profesyonel iş hayatına 2002 yılında başlayan Şule Bülbülkaya, kariyer hayatı boyunca reklam, pazarlama, pazar araştırmaları gibi farklı alanlarda çalıştı. ASUS Türkiye ekibine katılmadan önce, Koçtaş’ta Pazarlama İletişimi ve Samsung’da IT ve Mobil kategoriden sorumlu Pazarlama İletişimi Müdürlüğü görevlerini üstlenen Bülbülkaya, yeniden yapılanan ASUS Türkiye Sistem İş Birimi’nin tüm pazarlama faaliyetlerini yönetecek.

#ASUS, #Türkiye, #YeniAtama, #Kariyer, #SisitemİşBirimi, #ÜlkeMüdürü, #ÖzgeKılıç, #PazarlamaMüdürü, #ŞuleBülbülkaya, #Manşet

The post ASUS Türkiye’de İki Yeni Atama appeared first on ITNetwork.

Kaynak:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
2016 Arvato’nun unutulmaz yılı oldu

Alman devi Arvato, zorlu geçen 2016'ya rağmen Türkiye ekonomisine duyduğu güvenle, Türkiye'deki yatırımlarını hız kesmeden sürdürdü. Türkiye'deki hizmetlerini halihazırda 3...

Kapat