IPHaber

Genel


Apple Watch için 3. parti saat şekilleri desteği geliyor

Nisan 16, 2018 by admin in Genel with 0 Comments
Apple Watch için 3. parti saat şekilleri desteği geliyor

Apple’ın akıllı saatimi Apple Watch için 3. parti saat şekilleri desteği geliyor. İlk olarak 2015 yılında karşımıza çıkan Apple Watch’ın en çok eleştirilen özelliği 3. parti saat şekilleri desteğinin olmaması ve saat şekillerinin sadece Apple tarafından sağlanmasıydı.

watchOS 5 ile gelebilir

Bugün 9to5mac‘in paylaştığı bir habere göre watchOS 4.3.1 işletim sisteminin içinde yer alan bir kod gelecekte Apple Watch için 3. parti saat şekilleri desteğinin geleceğine işaret ediyor. Bu desteğin sağlanması ile birlikte geliştiriciler diledikleri saat şekillerini geliştirip App Store‘da kullanıcıların beğenisine sunabilecek.

Hatırlatmak gerekirse Apple Watch’ın en büyük rakipleri konumunda olan Samsung Gear ailesi ve Android Wear işletim sistemine sahip olan akıllı saatler yıllardır 3. parti saat şekilleri desteğine sahip. Son olarak 3. parti saat şekilleri desteğinin WWDC 2018’de watchOS 5 ile gelmesinin beklendiğini de paylaşalım.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
SpaceX’in değeri yakında 25 milyar doları geçecek

Tesla'nın hisselerindeki sert düşüş ile girişimciliği sorgulamaya açılan Elon Musk bir başka şirketi SpaceX ile son zamanlarda altın çağını yaşıyor....

Kapat