IPHaber

Genel


Apple, Eylül’de neleri tanıtacak?

Temmuz 12, 2018 by admin in Genel with 0 Comments
Apple, Eylül'de neleri tanıtacak?

Eylül ayında düzenleyeceği bir etkinlikle 3 yeni iPhone modelini tanıtacak olan Apple, ünlü analist Ming-Chi Kuo‘ya göre sadece iPhone modellerini tanıtmakla kalmayacak. Apple konusunda yaptığı başarılı tahminlerle ön plana çıkan Ming-Chi Kuo, Apple’ın Eylül ayında hangi ürünleri tanıtabileceği ile ilgili bir araştırma yayınladı.

Mac mini yenileniyor

Tıpkı diğer kaynaklar gibi Apple’ın 3 yeni iPhone modeli ile karşımıza çıkacağını belirten Ming-Chi Kuo, Apple’ın Mac ve Macbook ailelerini yenileceğini de belirtti. Buradaki asıl sürpriz ise 4 yıldır yenilenmeyen Mac mini modelinin de yenilenecek olan ürünler arasında olması.

Ming-Chi Kuo’ya göre Eylül ayında gerçekleşecek olan etkinlikte tanıtılacak olan ürünler arasında, Face ID teknolojisine sahip çerçevesiz bir iPad, daha büyük bir ekrana sahip olan Apple Watch, ikinci jenerasyon AirPods ve geçtiğimiz yıl karşımıza çıkan AirPower bulunuyor.

Kuo’nun paylaştığı bilgilere göre MacBook, MacBook Pro, iMac ve Mac mini modelleri yenilenecek. Tabii ki bu modellerin tasarımsal değil donanımsal değişikliklere uğrayacağını da ekleyelim. Intel’in 8. jenerasyon işlemcilerini kullanması beklenen yeni modeller, başarılı bir performans sunacaklar.

Tıpkı iPhone X gibi çerçevesiz bir model olacak olan yeni iPad modelinin 11 inç boyutlarında olması bekleniyor. Şu an 1,5 ve 1,57 inç boyutlarında olan Apple Watch modellerinin ekranları ise 1,65 ve 1,78 inç boyutlarına çıkacak. Apple’ın tanıtacağı ürünlerle ilgili yeni bilgilere ulaştıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
YouTube, videoları çalındığı zaman içerik oluşturucularına bildirim gönderecek

Dünyanın en popüler video platformu olan YouTube, her ne kadar güzel içerikleri karşımıza çıkarıyor olsa da birçok sıkıntının çözümünü de...

Kapat