IPHaber

Telekom


Ankesörlerde bedava konuşma dönemi başladı

Aralık 5, 2010 by admin in Telekom with 0 Comments

Türk Telekom, Türkiye genelindeki tüm ankesörlü telefonlarda “Şehir içi 1 dakika bedava” kampanyasını başlatıyor.  28 Şubat 2011 tarihine kadar devam edecek kampanyada, kullanıcıların 1 dakikalık şehir içi aramaları için ahizeyi kaldırıp numarayı çevirmeleri yeterli olacak. Kampanya, Türkiye genelinde sayısı 80000’i aşan tüm ankesörlü telefonlar için geçerli.

Türk Telekom, şehir içi 1 dakika bedava kampanyasını ilk olarak Türkiye genelinde ilköğretim okullarında başlatmıştı. Kampanya süresince ilköğretim okullarında bulunan 7 bin civarındaki ankesörlü telefonun trafiği yaklaşık 12 kat arttı. Uygulamanın gördüğü büyük ilgi üzerine kampanya, yurt genelindeki tüm ankesörlü telefonları kapsayacak şekilde yaygınlaştırıldı. 6 Aralık’ta başlayacak olan kampanya ile Türkiye genelindeki tüm ankesörlerden, şehir içi bir dakikalık konuşmayı hiçbir ücret ödemeden yapmak mümkün olacak.

Tagged ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Üç Ekran Lync 2010’da birleşiyor

Microsoft, her gün defalarca kullandığımız ses, video ve mesajlaşma gibi farklı iletişim çözümlerini yazılımın gücü ile tek bir noktada birleştiren...

Kapat