IPHaber

Telekom


Alternatif operatörlere yüzde 90 indirim

Ocak 25, 2011 by admin in Telekom with 0 Comments

Türk Telekom pazarı büyütmek için attığı adımlara bir yenisini daha ekledi. Düzenlenen yeni kampanya ile serbest telekom hizmeti sağlayan alternatif operatörlere kademeli çağrı başlatma indirimi sunulmaya başlandı. Böylece alternatif operatörlerin toplam maliyetlerini düşürecek önemli bir destek sağlanmış oldu.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, sabit telefon pazarını geliştirmek ve sektörel rekabete destek vermek amacı ile serbest telekom hizmeti (STH) işletmecileri için yüzde 20’den başlayıp yüzde 90’a varan Kademeli Çağrı Başlatma İndirimi sağlıyor.

1 Ocak 2011 itibari ile başlayan ve Mart ayı sonuna kadar geçerli olan bu kampanyayla operator başına 5 milyona varan bedava dakikalar sunuluyor. Yüzde 20, yüzde 55 ve yüzde 90 olarak kademelendirilmiş olarak sunulan indirim kampanyasından tüm operatörler faydalanabiliyor.

Mayıs 2010’da piyasaya sunulan Çağrı Başlatma İndirimi Kampanyası’nın güncelleştirilmesi ve indirim oranlarının artırılmasıyla oluşturulan bu yeni kampanya ile Türk Telekom toptan seviyede hizmet verdiği STH sağlayıcılarının toplam maliyetlerini düşürmeleri ve adil rekabet ortamının sağlanması için bir kez daha desteğini ortaya koymuş oluyor.

veteknoloji

Tagged , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Karel, Azerbaycan altyapısında da söz sahibi

Karel önemli rol oynadığı Azerbaycan Telekom santralarının sayısallaştırılmasına ilişkin projeyi 2010 sonu itibarıyla tamamladı. Dünyaca ünlü telekomünikasyon şirketlerini geride bırakarak...

Kapat