IPHaber

Genel


Akıllı Gözlerle İş Yerlerinde ve Evlerde Güvenlik Sorunu Ortadan Kalkıyor…

Kasım 22, 2015 by admin in Genel with 0 Comments

Araştırma şirketi Memoori’ye göre, güvenlik ve emniyet sektörünün küresel değeri 25 milyar Dolar’a ulaştı. Ağa bağlı depolama sistemleri ve IP kameralardaki gelişim, güvenlik alanında ihtiyaç ve tercih çeşitliliğini de beraberinde getiriyor…

Synology, yeni kullanıma sunduğu çözümlerle, iş yerlerindeki güvenlik olgusuna yeni bir soluk kazandırıyor. Her zaman ve her yerden yüksek güvenlik ve kontrol olanağı sunan Surveillance Station 7.1, çoklu ekran, otomatik hareket algılama, önceden belirlenen kurallar çerçevesinde görüntü yakalama gibi avantajlar sunuyor. Mobil cihazlarla uyumlu çalışabilen uygulama ile iş yerlerinin, konutların veya daha büyük mekânların güvenliği kolayca sağlanabiliyor. Görüntü kayıtları istenilen an, istenilen yerden izlenebiliyor ve güvenli şekilde saklanabiliyor.

Cep telefonunuzla iş yerinizi izleyin, kaydedin, gözünüz arkada kalmasın…
Surveillance Station 7.1, kurumların iş süreçlerini her yerden istenilen an kontrol edebilmelerini sağlayarak, verimliliğin maksimum seviyede artmasına yardımcı oluyor. Büyük ve küçük ölçekli kurumlara yönelik sunulan Surveillance Station 7.1, yüksek performansı ve kolay kullanımı sayesinde benzersiz video gözetim imkanı sağlıyor.

80 marka ve 3.000 IP kamera desteği…
Güvenlik kavramının iş yapış şekillerinde ilk sırada yer aldığını belirten Synology Türkiye Ürün Müdürü Volkan Yiğit, “Fiziksel güvenlikteki maliyet artışlarını dikkate alan kurumlar, gözetleme istasyon çözümlerine daha fazla rağbet göstermeye başladı. Kolay kurulum ve akıllı gözetim özellikleri ile öne çıkan Surveillance Station 7.1, fiziksel erişim kontrolünün gerçek dünyasına girilmesini sağlıyor. Surveillance Station, farklı kameralar ve ekipman ile entegreli şekilde çalışma kolaylığı sunuyor. Merkezi yönetim sisteminden işlem yapılmasına imkân veren çözümümüz, 80 marka ve 3 bin IP kamera desteği ile kontrolün kullanıcıda olmasını mümkün kılıyor. Kullanılacak kamera uyumluluk listemizde olmasa bile onvif entegrasyon ile kullanma olanağı sunuyoruz.Ayrıca tek noktadan iş süreçlerinin hızlı yönetilmesine imkân sağlıyor ve güvenlik personelinin büyük gözetim sistemlerini etkili bir şekilde izlemesine ve yönetmesine imkân yaratıyor” dedi.

Gerçek zamanlı ve kesintisiz gözetim deneyimi…
Gerçek zamanlı iş süreçlerinin kesintisiz kontrol edilmesini sağlayan Surveillance Station 7.1, marka bağımsız kesintisiz video akışı performansı sağlıyor. Cihaz bağımsız entegre edilebildiği için her türlü sistem üzerinden video gözetimi gerçekleştirilebiliyor. Çoklu yayın desteği sunan Surveillance Station 7.1, evden veya iş yerinden, zaman bağımsız yönetim desteği sunarken, bant genişliği tüketimini azaltarak performansı artırıyor. Birden farklı noktadan kullanıcıların kesintisiz video gözetim çözümünden yararlanmasını sağlayan ürün, iş sürekliliğinin devam etmesine yardımcı oluyor.

Gelişmiş canlı gözetim özelliği ile tüm kontrol sizde…
Farklı kameralardan video gözetleme işleminin tek ekran üzerinden yapılmasına olanak tanıyan Surveillance
Station 7.1, verimsiz gözetim deneyimlerini ve vakit kayıplarını ortadan kaldırıyor. Şüpheli olarak tanımlanan eylemler için hızlı uyarı sunan ürün, e-harita üzerinden takibi de mümkün kılıyor.

İstediğiniz an, istediğiniz görüntüyü, istediğiniz yerden izleyin…
Çok sayıda IP kamera donanımını destekleyen Surveillance Station 7.1, kayıtların kaybolmadan saklanmasını
mümkün kılıyor. Güncel yazılımı ve yüksek performansı ile kayıtların cihaz bağımsız istenilen yerden takip
edilebilmesini sağlıyor. Basitleştirilmiş kullanımı ve marka bağımsız entegrasyon olanağı ile hızlı ve sorunsuz
gözetim deneyimini artıran Surveillance Station 7.1 ile kayıtların güvenli ve eksiksiz yedeklenmesi de mümkün.

The post Akıllı Gözlerle İş Yerlerinde ve Evlerde Güvenlik Sorunu Ortadan Kalkıyor… appeared first on ITNetwork.

Source:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Türk Teknoloji Şirketinden Katar ’a Dev Proje Teslimi…

Kendi geliştirdiği sistemler ile kentlerde güvenliği en üst seviyeye taşıyan Proline, Katar'da gerçekleştirilen ve Türkiye'den Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül'ün...

Kapat