IPHaber

Genel


Affinity-Serif ürünlerine odaklanan video eğitim platformu: Affinicasts

Haziran 19, 2018 by admin in Genel with 0 Comments
Affinity-Serif ürünlerine odaklanan video eğitim platformu: Affinicasts

Affinity Designer ile ilgili eğitici videolar ve dersler sunan bir eğitim platformu olan Affinicasts, modern tasarımcılar için bir çözüm sunmayı hedefliyor. Her hafta yeni içerikler eklenen bir platform olan Affinicasts, özellikle Affinity Designer konusunda uzmanlaşmak isteyen kullanıcılar için biçilmiş kaftan.

Affinity Publisher içerikleri yakında eklenecek

Andy Leverenz tarafından geliştirilen bir platform olan Affinicasts, içinde Affinity-Serif ürünleri ile ilgili eğitici videolar ve dersler barındırıyor. Şu an için hem Affinity Photo hem de Affinity Designer ile ilgili içeriklere sahip olan platform, yakın zamanda Affinity Publisher ile ilgili içeriklere de kavuşacak.

Affinity-Serif ürünlerinin nasıl çalıştığı ile ilgili tasarımcıları bilgilendirmeyi hedefleyen Affinicasts, sade arayüzü sayesinde ön plana çıkıyor. Platform içinde bulunan arama özelliği sayesinde hangi konuda ders almak veya eğitim videosu izlemek istiyorsanız kolayca içeriğe ulaşabiliyorsunuz.

Affinicasts’in ücretli bir platform olduğunu da ekleyelim. Platform içinde bulunan Affinity-Serif içeriklerine aylık 9 dolar veya tek seferlik 350 dolar fiyat etiketi ile ulaşabilirsiniz. Tabii ki Affinicasts platformunun en büyük sıkıntısı ise platform içinde bulunan içeriklerin internette ücretsiz olarak da bulunabilmesi.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Google’ın ürünlerine alternatif sunan girişimler

Yolculuğuna arama motoru olarak başlayan Google çıkarttığı her bir ürün ile yeni sektörlere adım atarak bir teknoloji devi haline geldi....

Kapat