IPHaber
Son Yazılar

Telekom


ADSL’in yedeği 3G

Haziran 17, 2010 by admin in Telekom with 0 Comments

Vodafone İş Ortağım, VOX cihazı ile şirketlere hem ADSL hem de 3G+ ile kesintisiz internet erişim hizmeti sunuyor. VOX, kablosuz erişim özelliği ile hem ADSL bağlantısının hem de 3G mobil internet bağlantısının, yazıcı ve harici disk kullanımının birden fazla kişi ile paylaşılmasını sağlıyor.
Vodafone İş Ortağım, VOX ile firmaların birden fazla ihtiyacını tek bir cihaz üzerinden yönetmesini sağlıyor. Vodafone Almanya’da ve Vodafone İspanya’da pazara sunulan VOX, Vodafone Türkiye tarafından da piyasaya sunuldu.

VOX İnternet’im hep yanımda olsun diyenlere, üzerine takılan Vodem ile her yerden istenildiği zaman 3G+ hızında mobil internet erişimi imkanı veriyor. VOX cihazı, istenildiği yerde mobil internet bağlantısının birden fazla kişiyle paylaştırılmasını sağlıyor. Böylece firmalar ADSL bağlantısı olmayan yerlerde, geçici mekan ve ofislerde internet erişimi sağlayabiliyor ve bu erişimi paylaştırabiliyor.

Şirketler VOX cihazı ile kesintisiz internet erişimine sahip olmanın yanı sıra, VOX’a yazıcı ve harici disk bağlantısı yapabilir ve isterlerse bu cihazları şirket çalışanlarının ortak kullanımına açabilirler. Bu özellikler, şirketlerin farklı ihtiyaçları için farklı cihaz veya ayar yönetme problemlerini ortadan kaldırıyor.

Şirketler, Vodafone Kurumsal Satış Kanalları üzerinden ayda 35 TL’den başlayan fiyatlarla, VOX’a ve Vodem’e birlikte sahip olabiliyorlar.

Alıntı: Cnet TR

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat