IPHaber

Genel


Acer V7500 Ev Sinema Sistemi İle Projektör Portföyünü Genişletiyor

Kasım 25, 2015 by admin in Genel with 0 Comments

Ev sinema sistemlerine yönelik Acer V7500, %100 sRGB renk gamını destekler, Acer ColorPurity teknolojisi ve LumiSense+ akıllı ortam ışığı optimizasyonuna sahiptir
Full HD 1080p çözünürlük ve 20,000:1 Dynamic Black keskin detaylı görüntüler sağlar
Canlı ve güzel renkler için HDMI3D, ColorBoost3D & ColorSafe II ile etkin 3D içerik görüntüleme
Kabloların sınırlandırmalarından kurtulmak için opsiyonel kablosuz projeksiyon özelliği
Opsiyonel kablosuz HD, 60Hz Full HD 3D filmler seyrebilirsiniz
10W dahili hoparlör zengin sesleri garantiler
Güç tüketimini %70 azaltan ve 7,000 saat ampul ömrü sağlayan dünya lideri ExtremeEco teknolojisi ile çevre dostu işlevsellik (ExtremeEco modu)
Esnek ve kolay kurulum için 1.36X yakınlaştırma oranı ile odayı yeniden dekore etmenize gerek kalmaz

Dünyanın en büyük projektör markalarından biri olan Acer, portföyüne Acer V7500 1080p Full HD projektörünü ekledi. Ev sinema sistemleri düşünülerek tasarlanan Acer V7500, sRGB renk gamının %100’ünü destekler ve zengin ve saf renkler elde etmek için sonuç olarak daha geniş renk gamı ve daha az gökkuşağı efekti sağlayan benzersiz lamba kontrol teknikleri ile RGBRGB renk çemberini bir araya getiren Acer ColorPurity teknolojisine sahiptir.
V7500 aynı zamanda görüntüyü ortam ışığı koşullarına göre akıllı bir şekilde en uygun hale getiren Acer’ın en yeni LumiSense+ teknolojisine sahiptir ve desteklenen HDMI® 3D, 144Hz 24p çarpıcı Blu-ray™ 3D filmler ile sorunsuz bir 3D görüntüleme deneyimi sunar. DynamicBlack™ ekrandaki içeriği kare kare analiz ederek imaj kontrastını geliştirir ve ardından lamba gücünü siyah seviyeleri optimize edecek şekilde dinamik biçimde ayarlayarak film izleyenlerin her sahnenin tüm detaylarının keyfini çıkarabilmelerini sağlar.

Geliştirilmiş Kullanılabilirlik, İnce Tasarım ve Kurulum Esnekliği

Merkezi lens tasarımı V7500 projektörün bir alanın ortasına kurulabilmesine veya tavana monte edilebilmesine izin verirken, 1.36X yakınlaştırma oranı kullanıcıların projektörü ev sinema sistemlerine veya oturma odalarına bir kez kurduktan sonra yeniden yerini değiştirmelerine gerek bırakmaz. Ve takılıp çıkarılabilir bir kablo kapağı sayesinde tüm kablolar rahatça ortadan kaldırılarak projektörün şık görünümünü korunur.

Ayrıca, 4 Köşe ve HV keystone düzeltme özellikleri projektör yükseltildiğinde veya yan yansıtmada yatay ve dikey görüntü bozulmalarını 30°’ye kadar ayarlar. Kullanıcılar projektör ekranın sağına, soluna, yukarısına veya aşağısına konmuş bile olsa, üstü veya altı daha geniş veya yan taraflarından deforme olmuş bir görüntü yerine dikdörtgen bir görüntü izleyeceklerdir.

Dahası, WirelessHD (opsiyonel) ile birlikte çarpıcı 1080P Full HD projeksiyon deneyimi etkinleştirilerek, kullanıcılar kabloların getirdiği sınırlamalardan kurtulabilir ve Acer’ın 60Hz Full HD 3D filmleri kablosuz olarak sunan kablosuz program kilidi ile birlikte kullanabilirler. Ayrıca, dahili bir 10W hoparlör ile V7500 projektör stüdyo nüansı ve harici hoparlörler olmadan gelişmiş bir ses deneyiminin tadını çıkarabilmenizi sağlar.

Çevre Dostu İşlevsellik

Acer EcoProjection güç tüketimini %70’e kadar azaltır ve özel güç tasarrufu yapılandırmaları yapılabilir. Acer ExtremeEco ampul ömrünü 7,000 ekstra saate kadar çıkaratarak ampul değiştirme masraflarını azaltır ve uzun süreli, güvenilir projektör kullanımını garanti eder. Düşük ses seviyesi sunumların ve eğlence araçlarının net bir şekilde duyulabilmesini sağlarken eğlence alanındaki gürültü kirliliğini de azaltır.

Acer Türkiye ve Doğu Avrupa Bölgesi Çevre birimleri Bölge Müdürü Ülkücan Koca şunları söyledi: “Ev sinema deneyimini zenginleştiren V7500 projektör, bu sistemler için birinci sınıf mühendisliğe olan bağlılığımızın en yeni kanıtıdır. Tüm film meraklıları ve TV bağımlılarının evlerinde en sevdikleri içeriklerin müthiş detaylarını zevkle seyredebilmeleri için en canlı görselleri sunar.”

Temin Edilebilirlik

Acer V7500 projektör Aralık ayından itibaren Türkiye’de 1199 $’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilir.

2014 PMA araştırma verileridir

The post Acer V7500 Ev Sinema Sistemi İle Projektör Portföyünü Genişletiyor appeared first on ITNetwork.

Source:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Çağrı Merkezlerinde Başarı Müşteriyi Anlamaktan Geçiyor…

14-15 Ekim 2015 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen 11. Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı'nda yerini alan Asseco SEE, müşteri deneyimi...

Kapat